Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODRZUCONE] Podanie


ForFi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Adam
Nick: Adam Rushby
Wiek:13
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/Adam Rushby/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:http://banid.pl/kto?to=0:1:25816824
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:Ponieważ widzę że  dużo osób gra na czitach a często nie widać admina. Każdy ma swoje sprawy admin to nie maszyna 24/7 rozumiem.Ale nawet gdy go nie ma to ludzie sie odpalają i nie da się grać sam osobiście byłem adminem i wiem jaka jest sytuacja.
Mikrofon(TAK/NIE):Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:Miałem nawet opiekuna jak na swój wiek
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Jasne
Znajomość Komend Amxx?(0-10):8/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:Mam na imię Adam pochodzę z Krakowa, interesuję się muzyka jak i komputerami.Chodzę do 1 gimnazjum jak na swój wiek bardzo dobrze radze sobie z tą posadą. Była sytuacja ale wiem że napewno się taka nie powtórzy.
Płatność: SMS

Ps.Godziny uzyskam, Posty też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypiszę to co zaobserwowałem. Nie grałem ostatnimi czasy na serwie to fakt. Masz VACa od 99 dni. Nie wnikam za co. Dla mnie VAC to VAC. Skreślenie od razu. Grasz od 9 dni i masz 6h. Mało. Bardzo mało jak na taki okres. Założyłeś konto 29 czerwca, ładnie. 9 z 12 postów napisałeś dziś w mniej niż godzinę. Jak dla mnie to spam trochę żeby podnieść swoje notowania na admina. Podsumowując jestem na nie. Ale powodzenia.

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na nie, podanie skopiowane z skąd indziej, nawet Ci się nie chciało napisać własnymi słowami + miałeś swoją szansę, której nie wykorzystałeś a u mnie się skreśliłeś, GT nie jest najlepsze, oraz nie spełniasz wymagań. Tak przepatrzeć to spełniasz jedno wymaganie mianowicie składkę reszta jest na minus oraz banid VAC z automatu powinno to podanie być zamknięte.

 

Wymagania:
 
♦ Min. 20 sensownych postów, -
♦ Wchodzenie raz dziennie na forum, (Od dziś Cię widzę na forum)
♦ Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, (Wątpię tutaj)
♦ Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym, (Kłóciłabym się tutaj)

♦ Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, (Tutaj jesteś na minusie)
♦ Minimum 15 h przegrane na serwerze, -
♦ Minimum 16 lat. -
☛ Co miesięczna składka* : 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące. +

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na NIEE:

-konto pod admina  + szybkie nabijanie postów aby mieć te wymagane

- wiek na wielkie nie

- gt bardzo słabe jak się starasz na tą posadę 

- ban na vaca to źle, bo to z automatu banują, jak dostaną skargę na Ciebie, a z tego wynika, że grałeś na wh/aim/sh

-  miałeś admina i go straciłeś, nie widzę Cię znowu na posadzie admina.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na początku sieci, dałam Ci szansę adminowania na jednym z naszych serwerów.

Był wtedy problem abyś na nim w ogóle siedział bo latałeś tu i tam... Gdy forum przechodziło dość ciężki okres przez liczne włamania, Ty odwróciłeś się na pięcie i wróciłeś z podkulonym ogonem na stare forum, gdzie powodem powrotu było i nawet napisałeś w przywitaniu, że u Nas nie ma organizacji/włamania itd.

Gdy tam wróciłeś poleciałeś na rangę Opiekuna GO, gdzie nawet chciałeś mi z Marcina serwera skopiować paczkę i dać. ;) 

Nie chce mieć takich ludzi w administracji, mówiłam Ci już, że nie masz na co liczyć po czymś takim a tym bardziej nie dając nic od siebie.

GT słabe, na forum wchodzisz od paru dni. Gdzie tu jakieś większe zaangażowanie po wcześniejszym zachowaniu?

 

Odrzucam.

  • Lubię to! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***

 

 

Ten temat został zamknięty przez moderatora.


po.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a  moderatora lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.