Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] troche smieszna sytuacja


maf

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: king maf lov Olivia ;]

Steam id lub IP: 0:0:1682233

Data bana: 24/11/2016

Powód bana: papa

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): BRAK Tutaj bans : http://tysiek31.mybans.eu/ban_list.php?bid=5945

Opis sytuacji: zagralem nie całe 2 rundy i dostałem bana dosłownie z dupy :)


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-maliver.pl
[AMXBans] Reason: 'papa'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1682233'
[AMXBans] Your IP: '91.206.244.8'
[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Poczekamy na wypowiedź admina a potem dostanie po uszach. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

 

.Zacznę może od tego, iż chciałem rozpisać demko lecz niestety siedzę zdala od swojego kompa i gram na ns (a jak wiecie otworze tylko przez playvideo). Także proszę kolegów o rozpisanie tego demka za mnie. A co do zaistniałej sytuacji, dostalem skargi od graczy że grasz na tzw. "Aim bot" ( i nie grałeś 2 rund bo troche wiecej), także wszedłem na specta by Cie obejrzeć ( wcześniej pokazywało że walisz same heady i to z awp), oglądając Ciebie na "B" gdzie się właśnie znajdowałeś Ty i Twój przeciwnik z drużyny CT, bez zastanowienia , bez przybliżania przypominam AWP celownik Ci odskoczył a gracz dostał prosto w głowe. Także byłem pewien że grasz wtedy na aimie. 

 

Jeżeli po rozpisaniu demka okaże się, że nie miałem racji proszę o UB dla kolegi. Mogłem się pomylić, bywali gorsi ode mnie. Nie chce nikomu pod górkę robić, po prostu jestem po to by dbać o bezpieczeństwo na serwerze.

 

Mogłem się pomylić i do tego się przyznaję. Proszę, więc kolegów o rozpisanie demka bo ja dopiero bede mógł to zrobic jutro. 

 

Jeżeli ma ktoś mi coś do zarzucenia proszę o zdegradowanie mnie ze swojej pozycji.

 

 

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie. Dawid

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem bodajże 2 rundy jestem tego pewien a staty 5/1 miałem pamiętam strzeliłem fast zomma na B bo przeciwnik  był na podeście :) i weszła głowa,a z awp akurat gram relewacyjnie ;) czekam na demeczko ;) Stwierdzam że to strata czasu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kolega dziś jakiś rozpiszę to jeszcze dziś ub będzię jeżeli czyto, mogłem się mylić. A jak nie to jutro ja na pewno to zrobie jak wejdę na steam. Nie mam jak rozpisac na ns tego :(

 

Już wysyłam.

 

http://www34.zippyshare.com/v/SLCfwD3u/file.html

 

Malina: Edytuj swoje posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.