Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Dwie propozycje


Mateo.B

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam dwie propozycje. Z tego, co wiem, to amxmod ma wbudowany plugin zapobiegający przekleństwom na chacie. Może aktywacja tego plugina trochę poprawi kulturę na serwerze?

 

Drugą propozycją jest plugin, który odpowiada za "cięcie kabli" podczas rozbrajanie bomby. Co Wy na to? Czasem gdy zostaje poniżej 5 sekund pozostaje nam albo ryzykować, albo uciekać. Więcej emocji daje cięcie kabli, niż ucieczka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, czasem się zdarzy przeklnąć (nie o sobie mówię, jak na damę przystało - ja nie klnę) więc takie cenzury są troszkę bez sensu. Wiadomo jak ktoś przeklina notorycznie, przy czym obraża - to wtedy admin jest od tego, żeby zareagować. 

Żeby nie było niedomówień, że czasem admina nie ma - otóż wtedy wchodzimy na forum (ew piszemy adminowi na steam) aby wszedł i zrobił porządek z graczem. Lub samemu zrobić screena i napisać skargę. 

WIĘC CO DO PIERWSZEJ PROPO JESTEM NA NIE.

 

A w tej drugiej to nie bardzo rozumiem o co chodzi :D jakie przecinanie kabelków? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinanie kabelkow nigdy nie widziałem ale zapewne chodzi o wóz bp przewóz jak wiesz ze nie zdążysz rozbroic to zamiast uciekać podbijasz do paki i masz 50 procent szans rozbrojenie poprzez przecięcie kabelka :D mało to filmów o tym było? :D z co do przeklinania to odpada, Cs jest od 16 roku życia (oficjalnie)  dlatego nie powinno być takich zakazów. Sam lubię trochę poryczeć jak mnie zabiją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklinanie niech zostanie. Admini powinni ogarniać tych którzy działają na szkoda serwera.

A z tymi kabelkami to nie mogę sobie zobrazować. Podaj jakiś filmik.

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Przeklinanie na czacie powinni ogarniać admini, a kabelki? Będzie tak, że zostanie 20 sekund na rozbrojenie, a ktoś kto nie wie jak to działa, naciśnie byle który i bomba wybuchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo i to bardzo za 1 ta cenzura ;-; to jest dobry pomysł bo praktycznie co jestem na dd2 wyzwaja mnie od cziterów i od dziw* szma* odpleńców jebanyc* ze matka mi sie puszc*a xd I  nie tylko do mnie a wiecie grają tam też młodź FANTYCY CS 1.6 hah"ja"   a te cenzury mogły by być np taki : zapraszamy na nasze forum cs-maliver.pl lub coś w tym stylu albo nie wiem śmierdzi odemnie moczem czy coś xd

Pozdrawwiam 

A ten 2 pomysł to raczej nie wejdzie on w życie jak dla mnie ale warto spróbować :) Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Paka będzie zmieniona na święta pod względem wyglądu i chwilowo tylko takie zmiany zajda :) potem poszukam czegoś podobnego co zaproponowales.

Co do przeklinania są od tego admini, szkoda mi zaśmiecać tym serwer ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.