Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODRZUCONE] `Snaxi` Na Admina :D


Snaxica

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartek
Nick: `Snaxica` #BadAss            (ta skillowa osiemnastka XD)
Wiek:15 
Link do gametrackera: http://www.gametracker.com/player/`Snaxica` %23BadAss/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: http://banid.pl/kto?to=0:0:175093323 (Każdy kto mnie zna wie, ze VAC jest na Cs Go, gdyż takie konto od kumpla otrzymałem...)
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Czasami brakuje takiego admina na serwerze, który poświęci grę na to, żeby wejść na specta i dokładnie przyglądać się delikwentowi. Chciałbym w trakcie swojej obecności zaprowadzić porządek i umilić grę innym.
Mikrofon(TAK/NIE):Oczywiście
Czy miałeś kiedyś Admina?: Miałem własną sieć (jak ktoś chce dokładne info pw/steam)
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Bez wątpienia
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 8,5-9/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:Jestem Bartek, mam 15 lat i pochodzę z Warmii i Mazur (choop z Mazur :D). Moim hobby jest granie w Cs'a. W wolnym czasie lubię sobie czasem postrzelać głowy. Przygodę z Counter Strike'm zaczęłem gdy miałem 10 lat (dzięki Wujek <3). Gram do teraz i myślę, że stara legenda dalej może cieszyć oko. To tyle nie ma co się więcej rozpisywać :D
Płatność: PSC (w razie przyjęcia podania płatność za owego Admina ureguluję już w poniedziałek) 

PS. Chciałbym podkreślić jeszcze, abyście nie sugerowali się moim jeszcze młodym wiekiem. I dali mi szansę spisania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś mnie twoje gt nie przekonało, popraw swoją aktywność na serwerze, to będę na tak. Co do wieku, to zwykle wolę osoby po 16 roku życia, ale widzę, że jesteś w miarę ogarnięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo GT nie pokazuje mnie dokładnie na serwerze jestem 9 w rankingu z 1100+ zabójstwami, a przesiaduje na nim około 3,4h dziennie jak nie wiecej... Przez ostatni weekend już ponad 15 godzin na serwerze miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z nami dopiero od tygodnia. Pograj z nami dłużej. 

Podanie mnie nie przekonuje.

Jestem na NIE

 

Ps. Nie pisz w swoim podaniu

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kwestii nie pisania w swoim podaniu. Jak dla mnie kazdy ma prawo się bronić. A co do podania to kojarzę gościa, trochę Darł mordę do mikrofonu jak to na wiek 15 lat przystało. Osobiście też mnie nie przekonało podanie ale jestem neutralny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A ja jestem przekonana, chłopak gra więcej jak niektórzy nasi obecni admini. 

Proszę wypowiadać się dalej w podaniu a @Snaxica zapraszam dziś wieczorem na ts,  porozmawiamy na temat znajomości amxx. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, aktywność przez te 7 dni bardzo duża. Również z tego co widziałem, dobrze dogadujesz się z innymi graczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem neutralny z przewagą na Tak. Duża aktywność. 15 lat to już dużo jest, od 14 zacząłem zarabiać głównie w wakacje i po szkole więc nie ma co przesadzać. Aktywność aktywnością, jest spora ale nie w większym wymiarze czasowym. Jak bym miał 2 tygodnie ferii od wszystkiego też bym siedział po 10h dziennie pewnie(taki przykład). Szkoły nie zawal, w Twoim wieku to najważniejsze teraz (z trójczynami lepiej można być przygotowanym do życia niż nie jeden prymus). Za tydzień góra dwa będę na 100% tak. Decyduje góra. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak, widać chłopakowi zależy na tym stanowisku tak jak wspomniała nasza Agata, jak nie jeden admin ma więcej godzin od nich, przemawia też składka, to że jak na swój wiek jest rozsądny, steam ma mimo, że ma VAC na cs:go ale to jest 1.6, więc nie biorę tego pod uwagę - nie ma co się zastanawiać jestem na tak - sprawdzimy Twoją znajomość AMXX.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj regulaminów nie potrafi ze zrozumieniem czytać xd

I nie chodzi mi tu o osobę składającą podanie xd Ta dojrzałość :o

 

A co do podania, jestem na tak, tylko z dystansem podchodź do ludzi i do banowania, bo wy "młodsi" za bardzo wszystko do siebie bierzecie i reagujecie pochopnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***

 

 

Ten temat został zamknięty przez moderatora.


po.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a  moderatora lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.