Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[PRZYJĘTE] Podanie - Dziczek


Dziczek19

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Imię: Damian
Nick:nuisance equinzy ^,^
Wiek: 17 skonczone 29 :) 
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/nuisance equinzy ^%2C^/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:http://banid.pl/kto?to=0:0:188007171
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem? : No kurde brakuje tego jednego , w potrzebnych mometach :)
Czy miałeś kiedyś Admina?:Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):8/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):tak
Coś o sobie:Jestem sobie taki Damian inaczej dzik :D ksywka , Grywam sb w piłke nozna , na codzien zajmuje sie amatorska siłowna z ziomeczkami , ogolnie  jak to w zyciu dziewczyna praca i tak w kółko :) . W wolnych mometach cs :) a mometó jest dużo na servie spedzam dzienie 3 /4 godziny bite :) 
Płatność: SmS

PS: czy  to forum jest takie wazne ? , dla mnie to server i ludzie ktozy na nim grają :) a aktywnos na nim zwiększy sie to pewne :) wiec prosze o jakas wyrozumiałość .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak(chociaż mam pewne obawy, a o tym dlaczego dalej). Czas pokazuje, że wszystko jest zachowane z dobrym smakiem. Może ten biały kolor na podaniu niekoniecznie, ale koniec końców zauważam w tym progress(napisanie coś o sobie). Czy forum jest takie ważne ? Oczywiście że jest. Bez tego nie ma administratora serwera. Karasz kogoś. Zawsze istnieje linia obrony, którą w tym przypadku jest forum. Tak samo orientacja kto wchodzi na aktywnym banie, kto ile razy dostał już screeny. Do tego dochodzi amxx oraz hltv które czasem można obejrzeć, bądź skonsultować z kimś bardziej zmaniaczonym z blacklist. Tak na prawdę forum jest tym miejscem które zrzesza graczy a nie serwer. Tutaj można wyrazić swoją opinię, na serwerze nie ma na to czasu. Zauważ, że gracze którzy na serwerze coś prezentują starają się raz na kilka dni odwiedzać forum i mają pozakładane konta. Pozdrawiam 

 

Edit:

@uvzen Nie wiem czym jest dla Ciebie powód do śmiechu i co Cię w tym bawi ? Czytanie ze zrozumieniem ? Nic nie wspomniałem o jakichkolwiek postach. Dziczek dobry gość nawet lepszy ode mnie. Tłumaczę jedynie że forum jest ważne. A wg. Ciebie nie jest ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StarszyBratKrzyskaIbisza napisał:

Jestem na tak(chociaż mam pewne obawy, a o tym dlaczego dalej). Czas pokazuje, że wszystko jest zachowane z dobrym smakiem. Może ten biały kolor na podaniu niekoniecznie, ale koniec końców zauważam w tym progress(napisanie coś o sobie). Czy forum jest takie ważne ? Oczywiście że jest. Bez tego nie ma administratora serwera. Karasz kogoś. Zawsze istnieje linia obrony, którą w tym przypadku jest forum. Tak samo orientacja kto wchodzi na aktywnym banie, kto ile razy dostał już screeny. Do tego dochodzi amxx oraz hltv które czasem można obejrzeć, bądź skonsultować z kimś bardziej zmaniaczonym z blacklist. Tak na prawdę forum jest tym miejscem które zrzesza graczy a nie serwer. Tutaj można wyrazić swoją opinię, na serwerze nie ma na to czasu. Zauważ, że gracze którzy na serwerze coś prezentują starają się raz na kilka dni odwiedzać forum i mają pozakładane konta. Pozdrawiam 

To jest śmieszne, jeszcze takiego tekstu nie słyszałem :) Posty spokojnie nadrobi, więc nie wiem o co kaman tutaj, bo widzę po waszych opiniach jak kogoś nie znacie to od razu patrzycie czy posty ma wymagane, a jak kogoś znacie to od razu tak posty nadrobi, więc ludzię się zdecydujcie nad tym. Proszę o nie usuwanie mojego posta, bo i tak napiszę jeszcze raz, a co do podania, widać że chłopak się stara i wgl, więc masz moje Tak, popraw aktywność na serwerze i będzie dobrze.

 

@StarszyBratKrzyskaIbisza bo piszę głupoty naprawdę aż nie chce się tego oglądać. Ale we wcześniejszym temacie tak pisali, nie napisałem że ty tak pisałeś, bo nie będę wymieniać kto co i jak, bo to bez sensu. Ważne to chyba serwer jest a potem forum nieprawdaż ? Lepiej się zająć serwerem a nie forum, bo to jest dla mnie najważniejsze, forum, wiadomo trzeba przebywać poznawać się i takie tam, ale te wymagania dotyczące 15/20 postów to bez sensu, bo to chodzi o serwer bo tam składasz podanie na admina serwera a nie na admina forum, tyle ode mnie :) 

 

@Nie Fart i to jest powód żeby dać neutral ? nie no bekłem ze smiechu, daj powody czemu i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do forum, jest ono potrzebne i trzeba je regularnie sprawdzać ;) Bardziej szczegółowo wytłumaczył to Ibisz :D Widzę, że bardziej się postarałeś w tym podaniu, co dla mnie oznacza, że Ci zależy na tym stanowisku. Aktywność też poprawiona, no i ogólnie to nie widzę problemów z tobą na serwerze, wręcz przeciwnie, pomagasz administracji. A więc, jestem na tak! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie przyjmuje, proszę zgłosić się do mnie.

Częściej wchodź i udzielaj się na forum nawet w kwestiach unbanow. :)

 

Co do waszych wypocin, proszę aby zabieraly głos osoby, które grają dużo na DD2 i mogą coś konkretnego wnieść. :)

Jeżeli chodzi o forum to jest istotne i dobrze opisał to Ibisz. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.