Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Gallery by saju :3


Pyskaty

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy mi się dosyć nudziło a zarazem nie miałem na nic ochoty, ostatnio coś próbowałem robić w zleceniach ale to było też od niechcenia... w związku z tym że nie chce bez sensu siedzieć przed kompem i nic nie robić, to będę siedzieć przed kompem i śledził dział ze zleceniami tak jak kiedyś :) na dzisiaj wstawię jedną pracę, być może jeszcze coś mi się na dzisiaj uda zrobić, jeżeli nie to jutro wstawię kilka nowych prac i napiszę podanie na grafika. Więcej galerii nie będę otwierał bo i tak dział jest zaśmiecony moimi tematami :D 

 

ik8ZGrv.jpg

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

I znowu uciekniesz? 

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz kiedy uciekłem ? siedzę na forum dużo dłużej od ciebie, z tego co pamiętam jak przyszedłeś na forum to ja już nie byłem grafikiem od jakiegoś czasu ;) Aaa, i tylko raz zrezygnowałem z tej rangi a na tym forum jak i na poprzednim forum na którym malina miała serwer miałem grafika ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bye... chłopak może nie miał czasu to zrezygnował, co miał siedzieć z rangą i nic nie robić ;) teraz dostał kopa, żeby coś robić więc chce wrócić.. więc o co płacz, teraz nikt nic nie robi.

 

Jestem za.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jego prace graficzne podobają, wkłada w to mega dużo serducha zna się chłopak na rzeczy, oraz jakby miał wrócić na owe stanowisko "grafik", nie zastanawiałabym się ani minuty, tak jak napisałam zna się na tym co robi, jego prace są adekwatne i godne pochwały, dąż w tym celu a nawet prywatnie na zlecenie będziesz mógł robić a ładny hajs za to wyciągniesz.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pyskaty zmienił(a) tytuł na Gallery by saju :3

Propozycję bannerów + inne

 

7kc2f6b.jpg

oTa3BOh.jpg

 

ebTFGAp.jpg

nj7Uf54.jpg

 

6JBbtPs.jpg

JTyOHf8.jpg

 

5NJGVEZ.jpg

O8XjVZB.jpg

 

4ibzbFn.jpg

Zmo2jTI.jpg

 

znULExk.jpg

X5GtpAX.jpg

 

+

 

pVMZZSs.jpg

 

CMBz0l5.jpg

 

zYBYsil.jpg

3BExvEa.jpg

 

njV5LDN.jpg

sLPWfz1.jpg

 

_______________________________________________________________________________________

 

Na życzenie różyka :* 

 

3iG2RLn.jpg

c8DGo8M.jpg

 

MnVjuUk.jpg

QcYSr4W.jpg

 

1bhUvVC.jpg

AXvxpCX.jpg

 

2npT5EF.jpg

AJz9je7.jpg

 

KWiot0S.jpg

bzVjdHu.jpg

 

D4ybdUV.jpg

tQCyIeH.jpg

 

LgKZgwt.jpg

XM1WoZK.jpg

  • Lubię to! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Czarnula się nie zna to ja pytań nie mam. Jak dasz takie z pomarańczowymi odcieniami to spoczko. Nie mamy 4fun'a tylko FFA

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Różyk napisał:

Co Czarnula się nie zna to ja pytań nie mam. Jak dasz takie z pomarańczowymi odcieniami to spoczko. Nie mamy 4fun'a tylko FFA

Zrobiłem niebieskie bo Malina prosiła :D A Banner 4funa też zrobiłem bo patrzyłem na te które są obecnie więc to mogę zmienić bez problemu ;)

Odcień na pomarańczowy zmienić też nie problem jeżeli chcesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

FFA i 4MAPS ma być :P

Ale tak to gicior

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no postarales się!

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ziomuś, ODJEBAŁE* KAWAŁ ROBOTY. Mam w swojej karcie oblecianych z 30 sieci ;) Byli też graficy na poziomie ale tobie to oni nie dorównują  ! 

Powodzenia oby tak dalej 

Leci plus 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mati :* napisał:

O kurde ziomuś, ODJEBAŁE* KAWAŁ ROBOTY. Mam w swojej karcie oblecianych z 30 sieci ;) Byli też graficy na poziomie ale tobie to oni nie dorównują  ! 

Powodzenia oby tak dalej 

Leci plus 

No aż mi się miło zrobiło :wub:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli będziesz chciał wrzucić jakiejś prace, pisz to temat odświeżymy otworzymy na razie close.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo! Wiedziałam, że będzie MEGA ale nie wiedziałam, że aż tak mnie zaskoczysz :wub: jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.