Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga


Public Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Ja czyli Sp3cTeR na serwie od niedawna Sp3cNajz
Nick oskarżonego  : CREATING  
Powód skargi: 


Sp3cNaiz killed Ezequiel with usp
Creating. (RADIO): Fire in the hole! [HE]
Budweiser killed Creating. with m4a1
[Info od Creating.]  
Sp3cNaiz died
[RoundSound] Teraz gramy: Brak
 [CS-Maliver.pl]: Najlepszy gracz w tej rundzie: Creating.
 [CS-Maliver.pl]: Zdobyl 3 fragi
 [CS-Maliver.pl]: Ustrzelil 1 hsow
ADMIN: slay Sp3cNaiz

Jeśli przed chwilą z kimś się strzelałem to chyba nie powinien zabijać mnie na początku kolejnej rundy. Nawet będąc w CT gdy była paka splantowana.
Zabiłem gościa o nicku Ezequiel pod koniec rundy. Gość o nicku BUDWEISER zabił CREATINGA a on mnie zabił na początku rundy.

Dowody: 
                Narazie jest wyciąg z konsoli.

 

         http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1612052021-de_dust2.dem.zip

Proponowana kara : Nie mnie o tym decydować. wystarczą przeprosiny!

Wyjaśnienia: Niech on wyjaśni dlaczego to zrobił , bo ja nie mam co wyjaśniać!
Jeśli nie wie na czym polega rola i funkcje admina niech sam zrezygnuje .
Naprawdę przesadził . 
Jak nie umie przegrywać , może wybrać tetris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze pobrałem to demko ale nawet mnie na nim nie ma :o Na pewno dałeś dobre? Czy po prostu ja czegoś tutaj nie rozumiem :/ 
Hmm, z tego co sprawdzałem [JAK GRAŁEM], sprawdziłem tabele i został jeden typ [Moge się mylic] Paka była na B, a ty byłeś chyba gdzies w okolicach mida, respa tt lub anarchi z tego co widziałem na radarze, ja pobiegłem na B, zostałem zabity patrze a ty biegasz sobie na dlugiej patrzysz srodek itd.. chciałes zachować chyba AK47. Więc slay dałem za nie wykonywanie celów mapy. 
Nie mogę stwierdzić czy pomyliłem się czy nie, bo demko inne niż tamto było grane. 
Jeśli się pomyliłem i strzelales się z kimś innym tam, to przepraszam choć wątpie bo chyba został tylko 1 na B. 



EDDIT: Wypowiedz do tego niżej: Jeśli faktycznie było tak jak mówisz to mój błąd, wybacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na respie TT w trakcie planowania paki na B. Gdy koleś mi wybiega i się z nim strzelam jakieś 5/10 sekund i w końcu go zabijam około 10 sekund do wybuchu to chyba nie sądzisz że polecę to defowac nawet z defusem. Być może demko nie te , ale cieszy mnie to że pamiętasz sytuację. Piszę z tela . Demko tez z tela.  Dokładnego czasu nie pamiętam . Przeprosiny przyjęte.  Można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.