Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Asysty


CHAMBERKILL-.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję by wyłączyć asysty, jest to dodatkowy plugin który obciąża tylko serwer :) Lepiej byłoby zastąpić go innym pluginem :) W sumie te asysty nie liczą się do rankingu więc można było by to usunąć jest to naprawdę zbędne :) Pozdrawiam CHAMBERKILL-.

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te asysty nie są złe, bo zapewne jak się je wyłączy całkiem to gracze zaczną pisać propozycje o ich dodanie z powodem "dobijają mi fragi" a niektóre cebulki lubią sobie screena pierdachnąć i wrzucić gdzieś, aby się pochwalić :D (nie, nie mówię o sobie ;d) 

Ja jestem za ich wyłączeniem i to nie tylko na dd2 ale też i na 3mapsie. 

Ewentualnie jak więcej osób będzie na nie i administracja/technicy *whatever* zadecydują, żeby zostawić to proponuje troszeczkę je zmienić, a dokładniej, aby zaliczały się dopiero po +60 ubicia, a nie od jednego draśnięcia pestką :D

 

No i również pozdrawiam ( :nyny: )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie po to s asysty by slabsi gracze mieli przynajmniej jakas asyste (mowa o mnie) nie no smieje sie, ale zawsze jest to jakiejs urozmaicenie - innym nie przeszkadza, takze propozycja zbedna.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne w sumie. Tabelka się unormuję i większość nie będzie już miała 30+ ;p Gra straci na dynamizmie nieco, ponieważ gracze będą się bardziej oszczędzać. No tylko jeszcze spadochrony wyłączyć i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadochrony: Po co na DD2 spadochron? Gdzie sie zabijesz, skacząc z gali? Mozna wyłączyć. 
Asysty: Nie dolicza Ci się do ranku, kolejny bezsnens. 

Jest wieeeleee minusów wszystkiego ale też pare plusów. Nie sugerujcie się do tego co napisałem wyżej, bo to tylko tak by podkreślić, że gdybyśmy szli tropem szukania minusów to zaraz się wyłączy wszystko :D 
Ja jestem na nie, tak jak niektórzy pisali. To dobry dodatek, dodaje dynamiki gry.

Podsumowując, zostawiłbym tak jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.