Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Odwołanie od bana


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krissu napisał(a):

Ban został nadany przez @ K4Bum  ze względu na to że zachowywałeś się jakbyś był w oborze. Sygnały dochodziły od kilku osób po czym wbiłem ja, Malina oraz K4Bum próbowaliśmy porozmawiać z tobą natomiast dziwnym trafem ucichłeś i nie chciałeś rozmawiać ani odpowiadać na pytania z naszej strony po naszym wejściu. Ponadto wszystkie osoby, które tam się znajdowały jednogłośnie powiedzieli że NIE CHCĄ z tobą grać i mają dosyć twojego zachowania. Bana nie dostajesz za jednorazowe przekleństwo a ludzie też mają w większości dystans do siebie.

 

Ban został nadany na 2 dni według taryfikatora więc przestań z tymi swoimi tekstami płaczącymi w stylu "zaczęły dymy lecz tylko ja zostałem ukarany pozdro" to nie piaskownica

Nie że coś, 60 ci doniosą ze ja wyzywalem ale na to że oni mnie to już nie xD

Ja chciałem ale coś malina się nie odzywała ktoś tam tylko powiedział że nie chcą że mną grac i ban a ja jedynie co zdążyłem powiedzieć na to "co mnie to/jaki to argument" czy coś w tym stylu. Owszem może ban i słuszny ale czemu tylko ja zostałem ukarany a typu marcinek już nie? 

@ K4Bum  po tym ze doszly mnie sluchy ze ten co powinien wyjsc razem tak samo jak ja nadal nie zostal ukarany w zaden sposob?

Co prawda kazali mi wyjsc ale co to ma byc ze dane osoby ktore nie maja bana nie moga grac mix? Wtedy faktycznie ja też się odpaliłem i obrażałem szanownego rcona lecz widocznie ja nie mogę a rcon moze wyzywać więc poziom widzę wysoki.

Zapytali się mnie czy gram mixa (1 osoba z malivera) więc wbulem pośmiać sie a tamten pan szanqowny Marcin z problemami do mnie to ja również do niego będę miał pozdro więc mam nadzieję że on też ostatecznie poniesie konsekwencje i jak jestem pytany czy zagram tam mixa to niech nie zawracają 4 liter

  • Haha 5

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, trzodę robisz i coś szczekasz, dodatkowo spaliłeś się jak śmietnik na SWOIM WŁASNYM serwie mixowym, co powinno Cię z góry skreślić XD

Mrs.Fuksiara ,

Zbędny post nic nie wnoszący do sprawy.

Następny razem będzie +1

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Super! 5

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Reinderek napisał(a):

Owszem może ban i słuszny ale czemu tylko ja zostałem ukarany a typu marcinek już nie?



Ty piszesz odwołanie czy skargę? Co do odwołania to sam sobie na to właśnie odpowiedziałeś. ,,BAN SŁUSZNY''.
 

 

6 godzin temu, Reinderek napisał(a):

jak jestem pytany czy zagram tam mixa to niech nie zawracają 4 liter


No to po tej sytuacji chyba już zrozumiałeś że nie jesteś mile widziany na naszych mixach? Myślę że masz na tyle rozsądku i weźmiesz te informacje sobie do zrozumienia. 



Co do bana to o 20:21 masz ub 30 minut jeszcze wytrzymasz 😉 

  • Lubię to! 3

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K4Bum zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.