Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT.

[Typowanie] FAME MMA 21: Adamek vs Bandura!


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

FAMEMMA.png

FAME MMA 21

Data: Sobota 18.05.24 godz. 19:30.

Miejsce: PreZero Arena Gliwice.

 

Podaj sposób zakończenia walki, aby zdobyć dodatkowy punkt (KO, TKO, PUNKTY).

Typowanie trwa do 18.05.24 godz. 18:00.

 

Karta wstępna:

(K1) Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

(BOKS / K-1 / MMA) Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska 

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

Karta główna:

(K-1, małe rękawice) Paweł „Tybori” Tyburski vs Michał "Wampir" Pasternak 

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

(K-1, małe rękawice) Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut 

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

(MMA) Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

(MMA) Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

(K-1, małe rękawice) Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

(BOKS, małe rękawice) Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

Co-main event:

(BOKS) Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak 

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

Main event:

(BOKS) Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek

Zwycięzca:

KO/TKO/PKT:

 

Osoby chcące otrzymywać powiadomienia z - Gale MMA FAME MMA:

@ Wampirz , @ hellwin , @ Borówka , @ sebol~ @ aRR

 @ ANTONI CO JAJAMI DZWONI , @ Malinowaa , @ Bielus , @ Nunko

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta wstępna:

(K1) Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz

Zwycięzca: Dominik "Mrozzo" Mrozowski

KO/TKO/PKT: PKT

 

(BOKS / K-1 / MMA) Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska 

Zwycięzca: Ewa Piątkowska 

KO/TKO/PKT: TKO

 

Karta główna:

(K-1, małe rękawice) Paweł „Tybori” Tyburski vs Michał "Wampir" Pasternak 

Zwycięzca: Paweł „Tybori” Tyburski

KO/TKO/PKT: TKO

 

(K-1, małe rękawice) Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut 

Zwycięzca: Robert "Sutonator" Pasut 

KO/TKO/PKT: TKO

 

(MMA) Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński

Zwycięzca: Tomasz "Strachu" Oświeciński

KO/TKO/PKT: TKO

 

(MMA) Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga

Zwycięzca: Piotr "Szeli" Szeliga

KO/TKO/PKT: TKO

 

(K-1, małe rękawice) Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras

Zwycięzca: Miłosz "Dejvid" Boras

KO/TKO/PKT: PKT

 

(BOKS, małe rękawice) Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański

Zwycięzca: Dominik "Kaleson" Cybulski

KO/TKO/PKT: KO

 

Co-main event:

(BOKS) Alan Kwieciński vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Zwycięzca: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

KO/TKO/PKT: PKT

 

Main event:

(BOKS) Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek

Zwycięzca: Tomasz "Góral" Adamek

KO/TKO/PKT: TKO

Nescio ,

Anulowana walka - Paweł „Tybori” Tyburski vs Michał "Wampir" Pasternak.

Zmiana rywala - Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak.

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Karta wstępna:

(K1) Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz

Zwycięzca: Ninja

KO/TKO/PKT: PKT

 

(BOKS / K-1 / MMA) Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska 

Zwycięzca: Syguła

KO/TKO/PKT: PKT

 

Karta główna:

(K-1, małe rękawice) Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut 

Zwycięzca: Sutonator

KO/TKO/PKT: PKT

 

(MMA) Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński

Zwycięzca: Strachu

KO/TKO/PKT: TKO

 

(MMA) Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga

Zwycięzca: Szeli

KO/TKO/PKT: KO

 

(K-1, małe rękawice) Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras

Zwycięzca: Azdus

KO/TKO/PKT: TKO

 

(BOKS, małe rękawice) Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański

Zwycięzca: Guzik

KO/TKO/PKT: KO

 

Co-main event:

(BOKS) Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak 

Zwycięzca: Wampir

KO/TKO/PKT: TKO

 

Main event:

(BOKS) Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek

Zwycięzca: Góral

KO/TKO/PKT: TKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Karta wstępna:

(K1) Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz

Zwycięzca: Ninja 

KO/TKO/PKT: TKO 

 

(BOKS / K-1 / MMA) Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska 

Zwycięzca: Ewa

KO/TKO/PKT: TKO

 

Karta główna:

(K-1, małe rękawice) Paweł „Tybori” Tyburski vs Michał "Wampir" Pasternak 

Zwycięzca: Wampir

KO/TKO/PKT: TKO

 

(K-1, małe rękawice) Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut 

Zwycięzca: Sutonator

KO/TKO/PKT: TKO

 

(MMA) Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński

Zwycięzca: Strachu

KO/TKO/PKT: TKO 

 

(MMA) Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga

Zwycięzca: Greg

KO/TKO/PKT: TKO

 

(K-1, małe rękawice) Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras

Zwycięzca: Dejvid

KO/TKO/PKT: TKO

 

(BOKS, małe rękawice) Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański

Zwycięzca: Guzik

KO/TKO/PKT: TKO

 

Co-main event:

(BOKS) Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak 

Zwycięzca: Wampir

KO/TKO/PKT: TKO

 

Main event:

(BOKS) Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek

Zwycięzca: Góral

KO/TKO/PKT: TKO

giphy(10).gif.f0af1f209725cda2ce64fa7bd60f00fc.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.