Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

zmiany pb


osas

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pewne propozycje dotyczące serwera PB, dowiedziałem się, że jest wykupiona reklama, a ludzi brakuje. Wiadomo teraz pb króluje na serbskich serwerach, a tam serwery są klasyczne dlatego caly czas jest na nie tłok.

Oto moje propozycje.

  • Usunąc autobunnyhopa przy tym zmniejszyć accelerate ze 100 na 10 czyli domyślny 
  • Usunąc VIP MAX, zostawić zwykłego VIPa, który będzie miał jakies dodatki i to już jest do ugadania ale proponowałbym doublejumpa + np. dodać jakieś skiny do noży lub coś innego co by przyciągało ludzi.

Więcej rzeczy jest do ugadania na razie zaproponowałem ogólne zmiany serwera, aby troche napędzić serwer

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, osas napisał(a):

Siema, mam pewne propozycje dotyczące serwera PB, dowiedziałem się, że jest wykupiona reklama, a ludzi brakuje. Wiadomo teraz pb króluje na serbskich serwerach, a tam serwery są klasyczne dlatego caly czas jest na nie tłok.

Oto moje propozycje.

  • Usunąc autobunnyhopa przy tym zmniejszyć accelerate ze 100 na 10 czyli domyślny 
  • Usunąc VIP MAX, zostawić zwykłego VIPa, który będzie miał jakies dodatki i to już jest do ugadania ale proponowałbym doublejumpa + np. dodać jakieś skiny do noży lub coś innego co by przyciągało ludzi.

Więcej rzeczy jest do ugadania na razie zaproponowałem ogólne zmiany serwera, aby troche napędzić serwer

Propozycje są jak najbardziej sensowne i mają rację bytu, jednak ja widzę to w ten sposób:

- ABH włączać okazjonalnie (są gracze którzy lubią poskakać a PB jest serwerem stricte 4fun więc niekoniecznie trzeba od razu tą opcję usuwać)

- VIPy zawierają w sobie takie dodatki jak M249, P90, 4 granaty, podwójny skok oraz dodatkową kasę za położenie/rozbrojenie paki, uratowanie hostów oraz w przypadku VIP MAX skin. VIPy można przerobić jednak zakup będzie kosztował nieco więcej niż do tej pory i przerobienie ich zajmie chwilkę czasu

 

Oczywiście propozycje przyjmujemy do realizacji 😄 

 

Wszystko da się ogarnąć, swoją drogą następnym razem użyj opcji "edytuj" 😉  @ osas

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
  • Zapomniałem do propozycji dodać aby usunąc sklep za kasę, a zamiast tego dodać sklep za  jakies punkty, w którym będzie można sobie kupic double jump na mape/dzień? i inne dodatki? Lecz musiałoby to być tak zrobione żeby ktoś musiał troche więcej pograć żeby ktoś nie kupował sobie tego  co mape
  • Dodać do tego /misje w których będzie można zdobyć te punkty przykładowo nazwijmy je "maliver pointsy"

 

Może dodać jakieś godziny, w których jest FREE VIP? Chyba, że już jest? @ Ojciec Rydzyk

 

//EDIT//

  @ mr_tnctproo  ja osobiście jestem za usunięciem ABH ale jeśli miałby już zostać tak jak napisał Rydzyk to ograniczony aby było go jak najmniej

A co sądzicie o usunięciu szybszego chodzenia ze sklepu, a zostawienie reszty dodatków czyli jakis tam tych double jumpów, granatów do kupienia i reszty pierdół, które są aktualnie?

 

Edytowane przez osas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2024 o 20:27, osas napisał(a):

Zapomniałem do propozycji dodać aby usunąc sklep za kasę, a zamiast tego dodać sklep za  jakies punkty, w którym będzie można sobie kupic double jump na mape/dzień? i inne dodatki? Lecz musiałoby to być tak zrobione żeby ktoś musiał troche więcej pograć żeby ktoś nie kupował sobie tego  co mape

sklep zostaje tak jak jest, ewentualnie do niego moge dodac dodatkowe funkcje, ale nie zmieniamy na zadne punkty, przynajmniej nie w najblizszym terminie

 

W dniu 13.05.2024 o 20:27, osas napisał(a):

Dodać do tego /misje w których będzie można zdobyć te punkty przykładowo nazwijmy je "maliver pointsy"

to paintball nie codmod 😜 propozycja dobra, ale narazie nie potrzebna, bede mial w pamieci na przyszlosc 😄

 

W dniu 13.05.2024 o 20:27, osas napisał(a):

Może dodać jakieś godziny, w których jest FREE VIP? Chyba, że już jest?

od 21 do 9 rano powinnien byc darmowy vip

 

W dniu 13.05.2024 o 20:27, osas napisał(a):

dalibyście rade zrobić coś takiego by np raz w dniu na jednej mapie odpalał sie ABH dla wszystkich?

damy rade, ale bylo by trzeba rozmyslec doklanie jak by to zrobic by to mialo sens.

bo mozna to bardzo latwo zrobic ale moze sie zdarzyc tak ze albo nikt nie bedzie chcial grac na abh lub nikogo nie bedzie na serwerze jak abh na mape sie wlaczy.

 

 

 

//Edit

 

@ osas abh zostalo wylaczone oraz usuniete z mozliwosci kupienia go we sklepiku, a co do reszty to zostaje jak jest

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.