Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Podanie GATTUSO


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wzór:

Imię: Miłosz 

Wiek: 26

Twój Nick: na tsie i w grze GRZ6 

Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?: kilka godzin na spokojnie 

Znajomość TS3 (w skali 1-10): 3 nigdy nie byłem adminem tsa tylko serwera w 1.6  ale szybko się uczę  

Coś od Siebie (min, 5 zdań):   Bardzo szczery jak coś mi się nie podoba mówię o tym głośno nie milcząc. 

Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania):  A dlaczego nie? W sumie widzę, że nie ma nikogo na tej randze, więc chciałbym się sprawdzić, pełniąc taką funkcję jak będzie źle, to sam zrezygnuje albo sami to zrobicie, ale wydaje mi się, że będę ogarniać na spokojnie.

Kontakt: steam, fb, ig, forum 

Składka: TAk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zastanawiałam się nad podaniem pare dni, bo nie ukrywam, że za duzo osob nie wchodzi na ts wiec więcej adminow nam nie potrzeba, choć mozna byłoby dac szanse, bo może na przyszłość bys sie przydał to dużym minusem jest to kombinowanie z kontem. Jeżeli posiedzisz dluzej i sie w końcu u nas zadomowisz bede patrzeć na podanie inaczej, a tak nie wiem na jak długo bys w ogóle został.  

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.