Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Może server Minecraft ?


Karko85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Technik Serwera

Siemanko otwieram luźną dyskusje, mam wolny serwer mc za który płacę a nie mam z niego użytku, może byście chcieli na sieci jakiś tego typu serwer? jak tak to jaki? Może szczególna wersja? Czysta gra? Mody? Czy typowy serwer gildie? Otwieram luźną pogadanke, poczytam jeśli będzie oczywix zainteresowanie i w ciągu kilku tyg na pewno coś by powstało ;D 

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pisałem już kiedyś podobny temat, i jak najbardziej na plus. Sam chciałem stawiać serwer ale aktualnie brakuje mi czasu na wszystko więc też plan serwera przeszedł na bocznicę xD 
 

 
A co do trybu i wersji to myślę że max 1.16.5 to taki standardzik, na 1.20 + niektóre osoby mogą mieć problemy xD  Oczywiście jakiś surviwal z działkami czy cuś ewentualnie bedy/skyblock 😄 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Technik Serwera

No osobiście sam bym wolał survival, z działkami, ewentualnie gildie, lecz myślę, że to nie jest konieczność

 

@ Ojciec Rydzyk Znaczy pluginy dla mnie napisać to nie problem, chodzi mi o wygodę i zawartość danej wersji

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najbardziej sprawdziłby się survival z działkami, propozycja jak najbardziej na plus i ja jestem na TAK. Co do wersji to według mnie najlepsza by była 1.16+ bo na nią jest najwięcej pluginów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Technik Serwera

Odkopuje wątek, pytanie do tych co będą grać, chcecie działki czy bez?, serwer powstaje, jest w 60% skończony i to jest mój dylemat...

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.