Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[PRZYJĘTE] Ireczek?


Ireczek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Irek
Nick: Na serwerze obecnie Ireczek
Wiek: powiedzmy 26
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Non-StemPower/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: Wybaczcie, nie wiem dlaczego, nie mogę wyszukać swoich banów w bansie. Miałem kilka i wszystki na nicku Non-StemPower
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:
Mikrofon(TAK/NIE): Jest
Czy miałeś kiedyś Admina?: Admin to mało, żeby opisać moje funkcje
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Si
Znajomość Komend Amxx?(0-10): Komendy 10/10, poza tym ogarniam większość spraw związanych z siecią. Zarządzanie forum, serwerami mam w małym palcu. Jeśli chodzi o serwery, to potrafię edytować/dodawać pluginy, ustalać cvary. Prowadziłem kilka serwerów z modami WarCraft/COD.
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Stary dobry Ireczek gra w gre, od kiedy weszła na rynek europejski na half-life. 13 lat już się zabawiam i chyba mi nie prejdzie. Zawodowy kierowca międzynarodowy. Co idzie za moim zawodem, mam dosłownie tydzień w miesiącu, który mogę poświęcić serwerowi. Obecnie jestem widywany częściej ze względu na bryndzę na rynku. Brak czasu każdego dna mogę nadrobić wieloma atutami. Jednym z nich jest perfekcyjna znajomość mechaniki gry. Sam gram bardzo dobrze, dzięki czemu potrafię w łatwy sposób (i co najważniejsze pewny), wyłapać oszustów. Na pewno wielu z was przyczepi się do moich przyzwyczajeń odnośnie słownictwa, jednak gwarantuję, że jako osoba funkcyjna całkowicie zmieniam podejście do wszystkiego. Jeśli waszym zdaniem admin powinien świecić przykładem i być pomocny, to jestem dobrym kandydatem. Nigdy nie odmówię pomocy graczom, innym działaczom sieci, forumowiczom.
Płatność: Przelew wchodzi w grę od przyszłego tygodnia, na razie sms. Z chęcią wesprę sieć dodatkowymi środkami jeżeli będzie nam się dobrze układało.

 

//EDIT, Szrama: Link do banid-a to nie amxbans. http://banid.pl/kto Tutaj wklejasz swój SID i wtedy pokazuje Ci aktualny status banów vac itp.. Wtedy link swojego profilu wklejasz do podania.

 

@SzRaMa. Wybacz niedoczytanie/błene zrozumienie. Obecnie gram na NS. Jeśli steam jest warunkiem koniecznym wykupię w pierwszej wolnej chwili. Po prostu po sporej przerwie nie pamiętam passów do mojego konta;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo możliwości grania przez tydzień z powodów wypisanych jestem na tak, aktywność w te dni masz dobrą, często zgłaszasz cheaterów, którzy rzeczywiście coś mają. Zawsze przyda się dodatkowa para rąk, a jeszcze osoby doświadczonej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często ostatnio Cię widywałem na serwerze ;) Kulturę (co ostatnio kulało u niektórych adminów) również masz na wysokim poziomie. Co do zgłaszania cheaterów - widzę, że też dosyć często zgłaszasz kogoś na sb. W 90% przypadkach osoba ta faktycznie coś ma. Krótko mówiąc jestem na tak 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.