Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Siemanko!!!


baku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!! Wraz z Kolegami : Norbixem i Slide przeszlismy z innej sieci. Norbix byl adminem na wielu serwerach, ja bylem opiekunem serwera, stworzylem 4MAPS z only DD2 i osiągnąłem ogromny sukces. Natomiast Slide był Technikiem, który oporządzał całe forum wraz z wszystkimi serwerami, których było 7. Jestesmy bardzo chętni do pomocy. Na poprzedniej sieci było bardzo nie miło, nie mieliśmy ochoty siedzieć z ludźmi, którzy wiecznie robią spiny. Jesteśmy doświadczeni, spokojni i chetni do wszystkiego!!! Mamy nadzieję, ze nam zaufacie oraz chcielibyśmy Was poznać. Gramy CS GO oraz CS 1.6 na wielu serwerach! Dziękuję i liczę na miłe przywitanie :)

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam :D

@edit z tego co widzę to chyba nie jest tam aż tak źle, skoro nadal posiadacie tam wyższe rangi ;v

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik

Siema

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, a raczej Siemacie! :D 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka szyjasielu ;p

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak FFA to i ja kojarzę, jeżeli to nasze stare FFA @PluszaQ:D

Witam serdecznie! :kot:

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.