Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Coś się komuś nie popieprzyło w główce?


Ireczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Ireczek
Nick oskarżonego: fafakasativa
Powód skargi: Admin dla popisu na serwerze, nic więcej.
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): Bans i logi serwera
Proponowana kara: Degradacja.
Wyjaśnienia: Jak dla mnie miejsca na pajacowanie nie ma, szczególnie jeśli pełni się stanowisko. Wbija admin i zaczyna spamować na serwerze, a to że zapraszamy na forum, a to to a to tamto. To jeszcze ok ale nie zasrywaj całego ekranu. Wystarczy jeden raz. AdminSay nie służy do witania się z graczami! Po upomnieniu żeby się nie afiszował za bardzo otrzymałem odpowiedź, żebym mu nie mówił co ma robić. To jeszcze zniosę, ale kicka z powodem "specty do gry" to już przesada. 10 graczy na serwerze a ten mi mówi, że blokuje slota, kiedy oglądam graczy. dostał kicka w zamian, bo chyba nie ogarnął, że mam flagi. Ban na godzinę z tym powodem to już szczyt. Nie dość że nie leży to przez regulami, to jeszcze pięknie wygląda na serwerze. BRAWO!

 


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] There are 59 minutes and 27 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Ireczek
[AMXBans] Reason : ' Blokujesz slota i jeszcze masz problem , odwo anie na forum '
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-maliver.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 524150131 '
[AMXBans] Your IP : ' 95.40.39.151 '
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega składający na moją osobę skargę nie panuje nad słówkami, o czym świadczy nazwa tematu.

Wiedziałem, że napiszesz skargę, ponieważ Twoje ego jest bardzo ale to bardzo wysokie.

 

Tak otrzymałeś ode mnie kicka, po tym jak napisałem Ci informację "specty do gry".

Skoro nie otrzymałem odpowiedzi zwrotnej od Twojej osoby, jest to jednoznaczne z tym, że afkujesz.

 

 

xsN5uL1.jpg

 

Każda osoba poleciała za spędzanie czasu w drużynie Spectators.

W tym przypadku była to jeszcze druga osoba Husaria, który wszedł na serwer i nie miała żadnych problemów o to, że został wyrzucony.

W Twoim przypadku jest zupełnie odwrotnie czyli tak jak wcześniej wspomniałem masz zbyt wysokie ego.

 

qPiUcXN.jpg

 

Kolejny fakt uzupełniający Twoją jakże "rzetelną" skargę jest taki, że zaraz po wejściu na serwer otrzymałem od Ciebie kicka z powodem "coś Ci się nie pomyliło".

 

 


cPEOgal.jpg

 

 

Nie rozumiem w czym masz problem jeżeli zapraszam graczy do korzystania z naszych usług na serwerze i forum.

Nie rozumiem w czym masz problem jeżeli zachęcam graczy do rejestrowania się na naszym forum.

Nie rozumiem, w którym momencie odebrałeś to za spam, skoro zbindowany przeze mnie klawisz został użyty 3 razy w obu przypadkach.

 

Brak jakichkolwiek dowodów w skardze, także uważam, że jest ona złożona bezpodstawnie.

 

Przyznaje otrzymał ode mnie kicka z powodem specty do gry.

Ban również został nadany przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sativa, o czymś zapomniałeś

12. Admin ma zakaz banowania osób z taką samą bądź wyższą rangą na serwerze.- wyjątkiem jest nadmierny brak kultury przez admina, używanie wspomagaczy oraz działanie na szkodę serwera.

 

Nie miałeś prawa go zbanować, to raz. Dwa, w amx modzie, przy nickach adminów, są gwiazdki, więc o czymś to świadczy. Trzy, jeśli nie jesteś pewny, kto siedzi na speccie, istnieje komenda amx_who, o której również zapomniałeś. Pokazuje flagi każdego gracza na serwerze. Jeśli ma więcej niż 2 bądź 3, co jest zależne od ustawień vipa, jest to admin, którego nie masz prawa wywalić, o ile nie łamie regulaminu. Tyle w temacie

 

PS. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na tą sytuacje nie patrzyć to skarga słuszna ale myślę, że proponowana kara jest mocno przesadzona!

@Sativa 
Jeżeli na serwerze nie ma zajętych ~20 slotów to wyrzucanie ludzi ze specta nie ma większego sensu biorąc pod uwagę fakt, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że gracz siedzący na spekcie trafił do nas przez zakładkę internet, a nie ulubione. Na przyszłość próbuj rozgraniczyć te dwie opcje. 
@Non-SteamPower
Myślę, że Twój kick zwrotny był przesadzony zwłaszcza, że on grał, więc Twój kick był czysto złośliwy, a nie o to chodzi w byciu administratorem na serwerze.

Generalnie nie jesteście dziećmi panowie, więc zamiast się "szczypać" polecam formę rozmowy i zawiązania jakichś czysto partnerskich relacji żeby wasza współpraca przynosiła nam pożytek, a nie tego typu akcje. Póki co ograniczymy się tylko do reprymendy słownej dla jednego i drugiego z naciskiem na admina banującego.

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.