Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

GB_lotto.png

 Wzór:

Cytuj

Liczby:

Liczby można zgłaszać do 23.01.2017 do godziny 20:00!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem! 

Zapraszam do zabawy

 


* W tej edycji lekko zmodernizujemy zasady. Po zakończeniu losowania wszyscy którzy zostawią tutaj cyferki zostaną losowo dobrani w dwójki. Jeśli z tych 12 posiadanych przez daną dwójkę liczb wypadnie jakaś nagroda to obie osoby będą się nią cieszyły. W przypadku gdyby jakaś osoba nie miała pary, dodatkowe 6 cyfr podadzą ludzie na SB!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

6,5,4,3,2,1

Wcale nie odgapiłem od Tivi'ego nie wiem o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,8,9,10,11,17

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za to, że układaliście cyferki w odpowiedniej kolejności! Bardzo ułatwiło mi to pracę przy analizowaniu waszych wygranych.
Tak jak zapowiedziałem zostaliście połączeni w dwójki i generalnie to nie wiem co się stało ale @tivi i @aRR.! jednak nie trafili do jednej pary :O(ogromny szok)
Wylosowane liczby to: 6, 11, 18, 21, 46, 54

@SzRaMa. + @vequu Nie jest najgorzej... ale musicie obejść się smakiem 1 trafienie!
@Pyskata. + @Buff Może gdyby Sylwia miała odrobinę dłuższe włosy to coś by z tego było! O włos od wygranej 2 punciki!
@Weronika + @Wąski Może w miłości będziecie mieli więcej szczęścia, ale ja bym raczej zwalił winę na zbyt późne podanie typów przez koleżankę, 1 trafienie.
@Miśka + @Trener Slawek Cóż mogę powiedzieć... Tak się robi hajs na tym świecie! 3 trafienia!
@Jakobinek ♥ + @CzArNa! Mieliście prawo wierzyć ale niestety koleżanka nie ma szczęścia, więc inaczej się to skończyć nie mogło, 1 punkcik trafia na wasze konto.
@aRR.! + @owljaN Są kolejni zwycięzcy dzisiejszego dnia!... a nie, niestety, ale @owljaN zaraz zrobi kosę to się podzielicie... czy coś. 1 trafienie.
@`Burdavsky + @smk. Brawo panowie, ciekawe liczby, prawie trafiliście do raju... ale skończyło się niestety na jednym trafieniu :D!
@Sp3cTeR + @tivi Wiem, że bardzo chciałeś wygrać @Sp3cTeR ale los przydzielił Ci pana śmieszka... i tym razem musisz obejść się smakiem, punkcik i ani grosza więcej.
@hanq6 + @Sativa Początek waszych typów bardzo początkujący ale potem solidarnie z resztą postanowiliście postrzelać ślepakami, mimo to 2 trafienia!
@Damazy + @E_M_E_S Dobrze, że to nie ostatnia edycja, bo byliście tak blisko wygranej, że następnym razem po prostu musi się udać! 2 oczka!
6 wygenerowanych + @Malinaa. Po delikatnej dezinformacyjnej wiadomości ode mnie, bo bez Ciebie było równo... i tak nic nie wygrałaś ale możesz sobie kupić u mnie usługi które można tutaj wygrać. Jak coś to PW ;)!

Podsumowując zapraszam  Miśkę i Sławka po odbiór nagród a reszcie gratuluje, bo mimo podwojonych szans i tak nie udało wam się wygrać... ja wiem wiem, nie chcecie żeby wam fortuna do głów uderzyła, szanuje i z tego miejsca zapraszam do kolejnej edycji "Nie traf Maliver"...znaczy Lotto!
 

  • Lubię to! 6

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.