Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Plugin ss


gtx

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

Osobiście twierdze, że plugin który robi ssy, to najsłabsze zabezpieczenie przed haxami, no ale jak wiadomo musi być, więc mam pewną propozycję. 

Nie wiem jakie doświadczenia ma aktualna administracja z prowadzeniem serwerów (poza Jackiem, bo jego znam od 100 lat), lecz proponuje zamianę pluginu który robi ssy, a zamiana polega po prostu na tym, że ssy nie będą robione w formacie bmp, tylko tga. 

Oczywiście jeśli propozycja zostałaby przyjęta, to już kwestia tego jaki plugin, gdyż jest ich kilka, gdzie osobiście ja posiadam plugin który proponuję wybór w amxmodmenu przy robieniu - 3ss bmp/5ss i tak samo przy formacie tga.

Oczywiście proponuję to na wszystkie serwery, w których piecze ma red.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysl! jestem za

Nie chodzi o chłopaków, co wybrali inną misje,
Prace, trening, rodzinę, zagranice.
Chodzi o te hieny, pazeroty, bezkręgowce,
Co oddadzą wszystko, by tylko przytulić forsę,
Otych co są tylko, kiedy idzie dobrze,
A jak w zakręt wchodzisz z życiem, żaden nie pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Fajnie, ale np ja miałem kiedyś problem z odnalezieniem moich ss'ów jak były  tga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, aRR.! napisał:

Fajnie, ale np ja miałem kiedyś problem z odnalezieniem moich ss'ów jak były  tga

SSy są w tym samym folderze, ale nie mają standardowych nazw, tylko halflifexxxx

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2017 o 19:15, aRR.! napisał:

Fajnie, ale np ja miałem kiedyś problem z odnalezieniem moich ss'ów jak były  tga

Wystarczy napisać coś w rodzaju poradnika, a bardziej informację, jak odnaleźć te ss'y w dziale z odwoływaniem się od bana. Co do pomysłu, to jestem za. :P 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.