Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Wita SerkoVsky


SerkoVsky

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Cześć i czołem :D
Kim Jestem? Nazywam się Mateusz pochodzę z takiej małej wsi na Górnym Śląsku dokładnie Katowice :P
Czym się zajmuje na co dzień: Ciężko pracuje na części do samochodu i moje magiczne paliwo :D 
moja historia z CS 1.6 zacząłem grać w tą gierke w wieku 10 lat aktualnie mam jeszcze 21 :D przez 6 lat byłem adminem oraz moderatorem forum ale kiedy to było ( teraz bardziej pogrywam dla relaksu z piweczkiem albo nudnym wieczorem :) ) aktualnie jestem po 3 letniej przerwie więc także mam wesoło ;p można mnie spotkać na serwerze only dd2 ;)
Co jeszcze: Lubie Zapie****ać bądź w nocy wsiąść do samochodu i jeździć bez celu

Mam nadzieje że spotka mnie tutaj miła atmosfera i nie rozstaniemy się zbyt szybko PJONA ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jak jesteś pozytywnym wariacikiem to na pewno się szybko nie rozstaniemy, ba wcale się nie rozstaniemy! 

Życzę miłego pobytu, heya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.