Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Użytkownik Miesiąca- Styczeń


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

big_44103.jpg

Użytkownik Miesiąca- Styczeń

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca Styczeń.

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Nie można głosować na siebie, na administrację (jedynie można na moderatorów) oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! :)

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 31.01

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Sp3cTeR

Dlaczego ona (3-4 zdania): Co tutaj mówić. Człowiek o "specyficznym" poczuci humoru. Wrócił do nas po absencji spowodowanej odwykiem w psychiatryku. Bardzo miła osoba o 3 oobowościach. Robi czołgi i króliki z popcornem! 

Daje rade i do tego admin DM!!!!

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Slide

Dlaczego ona (3-4 zdania): Dość nowa osoba na naszym forum, ale już tyle zrobił. Chyba umiecie czytać, więc wiecie czym sobie zasłużył. Jest to osoba, która zaprojektowała nam aktualny styl forum. ;)

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @gtx

Dlaczego ona (3-4 zdania): Nie wiem co mam tu napisać. Udziela się w życie forum, głosuje na serwery, sumiennie wykonuje swoje zadania w dziale bl. Nic więcej do dodania. Jemu też nie nudzi się wszystko od razu i ma swój wiek (dojrzałość). 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej : @Bunny
Dlaczego ON (3-4 zdania):

Jako jedyny potrafi pisać coś o niczym i rozumie to czego nikt nie zrozumiał.
Jest międzynarodowym mistrzem  w jedzeniu POPCORNU :popcorn:
Pomógł uciec mi z psychiatryka!
Należu mu się!

Opiekun DM :w-czapce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @hanq6

Dlaczego ona (3-4 zdania): Jest skromny, działa po cichu, przez co mało osób zdaje sobie sprawe jak wiele robi na forum.

Dobre rozpisanie demek i ich ocena to nie lada wyzwanie, które zajmuje sporo czasu. Sprawuje nadzór nad blacklisted. Pomocny na pw, zawsze odpisze.

Jest również bardzo aktywny na serwerach, a gdy jest na forum i ktoś zgłasza oszusta to chętnie wbija by to sprawdzić i ewentualnie zbanować.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @gtx

Dlaczego ona (3-4 zdania): Trochę z niego służbista, ale dobrze i szybko wykonuje swoje obowiązki. Udziela się na forum i głosuje na serwery. Dzięki niemu nikt nie musi za długo czekać, aby jego odwołanie zostało rozpatrzone. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że administracji nie można zgłaszać, ale ta osoba nie jest już członkiem administracji. A czy zgłoszenie zostanie przyjęte czy nie to już nie moja decyzja. :)

 

Nick osoby nominowanej: @tivi

Dlaczego ona (3-4 zdania): Bo w tym miesiącu bardzo dużo pomógł przy FFA i na pewno przy innych serwerach też się nie opierdzielał. Wyręczył mnie w poprawieniu grywalności na FFA, wgrał to o co ludzie prosili. Ja sam po prostu nie miałem na to kompletnie czasu i dla mnie to duża pomoc. Stara się utrzymywać przyjazną i pozytywną atmosferę na sb a to według mnie też jest ważne. Nie pełni już żadnych funkcji więc myślę, że oprócz legendy zasłużył też na ten RUDY kolor użytkownika miesiąca, bo w tym miesiącu dostrzegałem jego działania bardziej niż innych.

 

Nie wiem czy zostanie to zaliczone. Mam nadzieję, że tak a jak nie no to trudno. :)

Pozdrawiam. :P

  • Lubię to! 1

pre_1374433192__wwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik

Użytkownik miesiąca styczeń - @Sp3cTeR

Gratulację! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.