Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#7 Gazetka Styczeń by Sp3


Public Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Ogólnie fajnie bo dużo informacji, ale ta czcionka, nie wiem czy tylko mi się źle to wszystko czyta przez te wielkie litery i tą okropną czcionkę. ogólnie plus leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sam włożony czas i pracę cię pochwalę bo wyszło to fajnie, zawarte informację o administracji i serwerach szczegółowo opisane, i jedno ale do którego się też doczepię to czcionka. Leci +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej, ale też nie jest idealnie, ponieważ z tą czcionką grubo przesadziłeś, ale cieszy mnie fakt że ktoś ma zapał rozbujać dział "redakcji" - oraz stara się jak może, za to masz u mnie wielkiego "+", oczywiście leci lajk za starania oraz chęci, dlatego zachęcam do złożenia podania na redaktorka, powodzenia.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z cooltext.com czy jak to sie tam ta stronka nazywała, nie wygląda to dobrze estetycznie. Jak dla mnie bardzo słabe, powinieneś raczej zastosować jedną czcionkę, jeden wzór, zadbać o to by gazetka była profesjonalna i jej wygląd był poważny. To moje uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna jest bardzo mierna.

Zero jakichkolwiek konkretnych informacji z samego życia forum.

Sama treść gazetki nie jest zła, jednakże brakuje tutaj bardzo dużo informacji w/w.

 

Wystawiam plusa za chęć pracy i czas w nią włożony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem rzecz mówiąc ta gazetka jest ch*jowa.

 

Grafika zmieszana, jedna taka, druga taka, a trzecia jeszcze inna. Ogólnie nie pasuje do siebie, co prowadzi do siania zamętu w pracy, a w konsekwencji zniechęca czytelników do czytania, ponieważ nie komponuje się to. Ponadto czcionka jest makabryczna, nie wspominając już o jej kolorystyce. 

 

Bardzo mało informacji, praca uboga. Zdania pojedyncze, proste, nierozbudowane, konkretne, rzeczowe. 

 

Mało interesująca i zniechęcająca gazetka.

 

Fakt faktem, że skrytykowałem tę pracę, ale musiałem. Krytyka dobrze wpływa na działanie człowieka, bo przez to się widzi, co należy zrobić w przyszłości, a co nie. Doceniam twoje zaangażowanie i poświęcony czas, ale żeby stać się lepszym, trzeba więcej czasu, cierpliwości i treningu.

 

Powodzenia w następnej pracy. ;)

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.