Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Witam, dzisiejszy wywiad przeprowadzę z Jakubem, szesnastoletnim mieszkańcem Grabowa, nad Prosną, niedaleko Kalisza! Przed wami Jakobinek.

 

 

Prowadzący - aRR                                 Pod odstrzałem - Jakobinek

 

 

 

aRR- Witam, skoro już wiemy, że mieszkasz w Grabowie, opowiesz nam coś o tej miejscowości?

 

Jakobinek- Heja nakleja. Grabów- gmina licząca około 5k mieszkańców. W samym mieście jest wiele atrakcji. Na samym początku pragnę wymienić halę sportową, gdyż jest to chyba najbardziej rozpoznawalne miejsce tego miasta. Jest też stary jak świat stadion tzw. "Pelikan". Mamy gimnazjum, dwie szkoły podstawowe, centrum kultury z otwartą siecią wifi,więc można kraść xd Wiadomo, że są też trzy kościoły, kilka restauracji i ogólnie takie duperele, jak to na wsi. Na samym końcu śmiało mogę polecić to miasto każdemu.

Na uboczu miasta (ja tam mieszkam) jest zawsze cisza i spokój. i co najważniejsze jest łatwy dostęp do dużych metropolii takich jak Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Kępno czy Ostrzeszów.

 

aRR- Masz tyle atrakcji związanych ze sportem, uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową?

 

Jakobinek- Tak, siatkówka.

 

aRR- Siatkarz, mógłbyś bardziej rozwinąć temat siatkówki, masz jakieś osiągnięcia związane z tym sportem?

 

Jakobinek- Spoko. Mając dobre warunki i trochę determinacji można wiele osiągnąć. Myślę, że jestem tego żywym przykładem nie przechwalając się. Wyniki mam i to całkiem niezłe. Zajmując 8 miejsce w finałach Wielkopolski dostałem tak jakby przepustkę dalej. Wraz z kolegą, z którym tam byłem byliśmy o rok młodsi, mniej sprawni i wgl. W tym roku idziemy po złoto i jak się uda to powalczymy w ogólnopolskich finałach. Poza tym zdobywałem dobre wyniki w lidze wielkopolskiej wraz z drużyną, dobre miejsca w biegach i nagrody w piłce nożnej za wygraną w kilku turniejach. To chyba tyle.

 

aRR- Słyszałem, że w Twoich okolicach było dużo osób z naszego forum, to prawda?

 

Jakobinek- Tak, to prawda. Tylko przesadą jest stwierdzenie, że dużo. Było ich kilka. CHAMBERKILL, Specter, daqu i jeszcze znajomi z dawnej sieci, ale już nie wspominam.

 

aRR- Inne sieci? Dużo razy odbiłeś się od innych siecizanim trafiłeś na tą jedyną, Maliver?

Jakobinek- Właśnie nie. To była właśnie ta, dawna sieć. Na Maliver byłem od początku, tylko że nie zakładałem konta na sieci tylko po prostu grałem na serwerach. Potem coś mnie natchnęło i tak tu jestem.

 

aRR- Co sądzisz o ludziach z forum, z kim się przyjaźnisz, czy jest osoba która swoim zachowaniem nie za bardzo Ci się podoba?

 

Jakobinek- Forum to drugi dom. Zawsze w wolnej chwili piszę coś, co mogłoby się spodobać wszystkim z sieci. Myślę, że śmiało mogę wymienić kilka bardzo bliskich mi osób. Happy to chyba najbliższa mi osoba. Odkąd jestem tutaj to siedzę z nim na ts i śmieję się z niczego. Można mu się zwierzyć i pytać o cokolwiek. Druga to chyba aRR. Bardzo charyzmatyczna osoba. Ma 20 lat a wydaje się być trzynastoletnim adminem DM xd Też bardzo spodobał mi się jego charakter. Więcej nie będę wymieniał. Niektórzy wiedzą, że bardzo ich szanuję i podziwiam. Złego zachowania raczej nie ma na forum lub jest bardzo rzadkie. Nie będę wymieniał nikogo bo chyba nikt nie zasłużył na miano mojego nieprzyjaciela.

 

aRR- To świetnie. Czym jest dla Ciebie Maliver?

 

Jakobinek- Tak jak już wcześniej wspomniałem. Drugi dom. Odskocznia od rzeczywistego świata otaczającego mnie. Tutaj zawsze mam coś do roboty co nie sprawia mi większych lub mniejszych problemów.

 

aRR- Jesteś osobą z dużym poczuciem humoru? Masz jakiś swój ulubiony dowcip?

 

Jakobinek- Tak! Nawet mogę przedstawić jeden z nich. 


-Dlaczego Kościuszko chciał leżeć w grobie koło Kaczyńskiego??? 
-Bo chciał mieć zimnego leszka pod ręką! 

 

aRR- Świetne! Przejdźmy to spraw kulinarnych, lubisz gotować? Jaka jest Twoje ulubiona potrawa?

 

Jakobinek- Jak muszę to coś zrobię... Ale tak, lubię gotować. Nie licząc frytek, pizzy i sałatki to potrafię jeszcze przygotować ziemniaki, schabowego lub kurczaka. Zazwyczaj późno jem obiad, ponieważ długo mnie nie ma w domu.

Na mieście kupię kebsa i jestem w stanie wytrzymać 3/4 h. Czasem obiady jem o 18, 20 lub w skrajnych przypadkach 22, oczywiście zastępuje mi to kolację. Ulubiona potrawa.. Frytki, gyros i pieczony kurczak <3 Mogę to jeść wiecznie.

 

aRR- Co sądzisz o awansie Tyśka na H@?

 

Jakobinek- Tak na prawdę nie trzeba się wypowiadać na ten temat. Od dawien dawna ma moc właściciela i jak mało kto zasłużył na tą posadę. Udziela się, tak naprawdę tworzy to forum bo bez strony internetowej by nic nie było.

 

aRR- Wracając do sportu i siatkówki, wiążesz z tym jakąś przyszłość?  Chcesz zostać sławnym siatkarzem niczym Bartosz Kurek?

 

Jakobinek- Myślę, że tak. Liceum w Kaliszu nawet zainteresowało się talentami z naszego miasta, gdyż mając tak małą liczbę mieszkańców zdobywamy bardzo dobre wyniki w tej dziedzinie. Sławnym siatkarzem może nie będę, lecz kto wie.

Chcę po prostu mieć jak najdłuższy kontakt ze sportem. To jest bezcenne.

 

aRR- A poza sportem, masz jeszcze jakieś zainteresowania, hobby?

 

Jakobinek- Wiadomo xd Gram w zespole na gitarze. Jest to też pewna odskocznia od rzeczywistości. Muzyka jednoczy ludzi. Właśnie na jednej z lekcji poznałem swoją najlepszą przyjaciółkę co jest tego żywym przykładem, że tak jest.

Prowadzę też własny zespół muzyczny wraz ze znajomymi. Gramy głównie rocka i takie stare, polskie, fajne piosenki. Mimo, że utrzymanie gitary basowej nie jest tanie zawsze warto budzić rodzinę rano dźwiękiem gitary xDD.

 

aRR- Masz tak wiele zainteresowań, jak znajdujesz czas na cs'a, opowiedz w ogóle jak to się stałoże zainteresowałeś się tą prześwietną grą?

 

Jakobinek- Jakoś 5/6 lat temu kiedy miałem chyba 10 lat brat pobrał cs'a grał, grał, grał i znudziło mi się. Jako, że on miał pierwszeństwo to ja zawsze oglądałem jak on gra i tak się uczyłem grać. W końcu spodobało mi się. Po chyba trzech latach znowu wysiadł mi komp. Ponad rok temu dostałem nowy, słaby bo słaby komputer i znowu zacząłem bawić się tą grą.

 

aRR- Skoro już mowa o grze, powiedz co Cię skłoniło do złożenia podania na admina serwera DM?

 

Jakobinek- Po prostu jakiś czas temu zrezygnowałem z wszystkich adminów, które miałem. Po dłuższej przerwie wróciła mi zajawka na grę na takich serwerach jak dm czy sr. Jako, iż jestem w drużynie to często rozgrzewam się na dm'ach, więc pomyślałem sobie czemu by nie złożyć tu podania... Serwer wymaga jeszcze kilku poprawek, ale i tak jest ok.

 

aRR- Jesteś w drużynie? Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności w każdej dziedzinie, jesteś także redaktorem jak to jest mieć tyle zainteresowań, masz w ogóle czas wolny?

 

Jakobinek- Tak, wraz z kolegami założyliśmy drużynę cs'ową. Gramy na różnych turniejach nie dla nagród w postaci vip'ów tylko, żeby pograć. Jak wygramy jakieś psc to się cieszymy, bo mamy czym opłacić serwer i tyle. Czas wolny mam. W wolnych chwilach się uczę lub po prostu się cziluję.

 

aRR- Wspominałeś tam wyżej, że grasz na gitarze. Co grasz, jakiej muzyki słuchasz?

 

Jakobinek- Najczęściej słucham tego co wpadnie mi w ucho. Rock, metal i różne takie. Lubię rap, tylko taki lekki, tak jakby o mnie. Najczęściej gram to, co mi dusza naniesie na struny. Najczęściej też rock, pop i disco polo xD.


aRR- Podobno gitara przyciąga dziewczyny, jakie jest Twoje zdanie na ten temat, masz jakąś przy swoim boku ?

 

Jakobinek- Może mam, może nie xd A tak na serio to nie. Było ich kilka i w końcu pomyślałem, że nie ma sensu szukać drugiej połówki w tak młodym wieku. Chodzi mi oczywiście o dziewczyny. Drugie połówki też są często wykorzystywane u mnie więc to jest norma.

 

aRR- Masz 16 lat, lubisz alkohol? Czy jako sportowiec nie wypada Ci pić, a może w ogóle nie lubisz?

 

Jakobinek- Nie to, że od razu lubię:P Po prostu czasem trzeba ochrzcić małego piętnastolatka wodą ognistą i tyle xd Bywa i tak. Trener sam mnie kiedyś z imprezy odwoził, więc no. Nie byłem nawet pijany wtedy xD.

 

aRR- Masz jakieś marzenia? Tak poza tymi zawodowymi?

 

Jakobinek- Jak każdy mam, tylko takie troszkę niemożliwe mogą być niektóre. Skończyć gimnazjum z jak najlepszymi wynikami, dołączenie do wymarzonej szkoły, znalezienie tej jedynej, i dostanie kilku szans (zagranie ze slashem na gitarze i profesjonalna gra w siatkówkę). To chyba te najważniejsze.

 

aRR- Mógłbyś opisać się w jednym zdaniu?

 

Jakobinek- Oj, będzie trudno xd "Głupi, niedoświadczony, wysportowany Kuba xD"

 

aRR- Tym akcentem zakończmy wywiad, dziękuje Ci za chęć udzielenia go, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Jakobinek- Oczywiście Ciebie, Hepiego i wszystkich tych co lubię!

  • Lubię to! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



aRR- Świetne! Przejdźmy to spraw kulinarnych, lubisz gotować? Jaka jest Twoje ulubiona potrawa?

 

Przejdźmy do / Jaka jest Twoja

 



aRR- Mógłbyś opisać się w jednym zdaniu?

 

Mógłbyś opisać siebie

 

Nie licząc tego jest nieźle, plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z ciebie dumny! Zauważyłem 3 błędy interpunkcyjne. Na wywiadach aż tak się nie znam, ale widzę, że moje rady i uwagi wziąłeś do siebie i robisz postępy. Czegoś mi tu brakuje w pytaniach, tylko nie wiem czego, ażeby płynniej i chętniej się czytało. Za pracę i postępy +. 

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.