Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#16 Lotto Maliver


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

GB_lotto.png

 Wzór:

Cytuj

Liczby:

Liczby można zgłaszać do 06.02.2017 do godziny 20:00!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem! 

Zapraszam do zabawy

^Z racji tego, że następne losowanie odbędzie się w bardzo ważnym dniu dla całego świata, ba.. wszechświata, przygotowałem małe ułatwienie! Każdy uczestnik tej edycji na start ma jedną liczbę(wyjątkiem są osoby z #15 które mają 2!) trafioną. Reszta zasad pozostaje taka sama- typujecie 6 cyfr/liczb(wpisując je zgodnie z kolejnością :D)

 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zwykle z delikatnym poślizgiem :< no ale jestem! Także moje misiaki pysiaki wylosowane liczby to:

 52 23 40 36 12 44

@Malinaa. || URLOP Szefowa w formie... 0(1)
@SzRaMa. I już VIPek na forum przeleciał koło nosa 1(2)
@Damazy Systematyczność się opłaca! Jedno trafienie ale w związku z promocją masz +2 1(3) VIPek leci do Ciebie
@Miśka Kobieta sukcesu 3 losowania, drugi raz z nagrodą! 1(3) VIPek
@markeloff No to ładnie pograłeś 3 trafienia! 3(4) Bogactwo leci w Twoje ręce! 
@`Burdavsky Tutaj aż tak szczęście nie dopisało :( 0(1)
@piekna Nie wiem, Ty to chyba w czepku urodzona! 3 Trafienia aż! 3(4)
@GoLdi Byłeś tylko o 2 trafienia od wygranej! No ale rozumiem, że solidaryzujesz się z Agatą to może coś od niej dostaniesz! 0(1)
@Jakobinek ♥ Wystarczyło zagrać w poprzedniej edycji i już byś się świecił, a tak to kiszka! 1(2)
@Sativa Nie mam zielonego pojęcia co się tutaj wyprawia ale kolejna wygrana :o 3(4)
@Trener Slawek W ciemno stawiałem, że coś wygrasz ale nie chciało Ci się tyłka ruszyć w poprzednim losowaniu i nagroda przeszła Ci koło nosa :( 1(2)
@Sp3cTeR Wystarczyło trafić jedną:((( No nie masz coś smykałki do tego biznesu! 0(2)
@Syn Lysego Łyse to Twoje zgadywanie niestety :D 0(1)

Zaskakująco dużo wygranych! Moje gratulacje. Przeczytajcie regulamin żeby wam nie przepadły nagrody!

 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.