Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[Sezon Trzeci] Real Life


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Witam w trzecim sezonie Real Life.
Będzie on trwał 2 tygodnie.


Zasady Zabawy:

 

* Na pytania będzie mógł odpowiadać każdy użytkownik forum cs-Maliver.pl

* Przypominam, odpowiadamy na aktualnie zadanie pytanie, nie ma powrotów do wcześniejszych. 

* Każdy post, który będzie na temat i będzie włożone w niego trochę więcej pracy niż typowe "tak" zostanie nagrodzony "+".

 

Pytanie I: Jak minął wam pierwszy miesiąc 2017 roku?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ciężko powiedzieć xd Z mojej strony to może wyglądać bajecznie. Zaczęły mi się ferie, a wraz z nimi wiele turniejów. Co najważniejsze to chyba odpocząłem od wszystkiego i z tego się cieszę. A z drugiej strony słabo, bo wiem, że teraz zacznie się coraz więcej pracy związanej ze szkołą itd. 

  • Lubię to! 1

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dość pracowicie jeżeli chodzi o szkołę, tzw zapierdziel przez zerówki ale teraz już wolny cały luty! :serce:

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń ogólnie był na luzaku.  Takie tam powiedzmy nic nierobienie.  Zajmowałem się sprawami nie związanymi Z REAL LIFE.  Teraz troszkę lipka mnie czeka . Praca , rodzina , praca i remont całego domu .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca, praca i jeszcze raz praca, ale w sumie to sporo wolnego tez miałem. Ze zdrowia to jedynie jelitówke miałem ;/
Niech te mrozy się już kończą ; )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik

Miesiąc jak każdy inny, głównie to rozwijanie swoich pasji. Cały styczeń praktycznie wolny, gdyż w tym roku ferie miałem pierwszy (16.01-29-01). Ogólnie styczeń na + :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w styczniu nie gra Ekstraklasa, więc moje serce jest rozdarte na 1000 kawałków :( Tak poza tym to niewiele się u mnie działo, nocna zmiana w pracy teoretycznie nie ogranicza... ale fakt, że nie widzi się dnia troszkę przybija.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Pytanie II:  Czy palenie papierosów jest złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Tracimy przez to zdrowie, czas i pieniądze, nie mówiąc już, że palacze śmierdzą dymem. Zdecydowanie lepszy alkohol. Może i po nim też tracimy zdrowie i pieniądze, ale z jego pomocą powstają najlepsze historie, humor nam się polepsza itp. :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic złego. Jedni palą, bo chcą zabłysnąć przed znajomymi a dla innych to jakiś sposób na odstresowanie się. Sam lubię zapalić gdy się zdenerwuję. :P

pre_1374433192__wwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od punktu widzenia ja np  palę dość długo i według mnie nie ma w tym nic złego bo lepiej zapalić niż latać na jakichś narkotykach jak również nie przeszkadza mi gdy  ktoś pali a gdy ja palę staram się  innym nie  przeszkadzać 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłych papierosów nie toleruję. Zwłaszcza, gdy pali się przy małych dzieciach. Są e-papierosy, które nie powodują aż tak złych konsekwencji, jak te zwykłe. Lubię się pobawić e-fajką w sensie robienie różnych sztuczek itd. itp. TYLKO z beznikotynowym liquidem. To nie uzależnia i śmiało można się tym tylko bawić. 

  • Lubię to! 1

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest złe dla zdrowia jak praktycznie każdy produkt modyfikowany chemicznie, czy zawierający jakieś środki, które niszczą nasz organizm, ale nie mamy na to wpływu czy ktoś pali czy nie.

 

Osobiście nie ruszam, chyba że coś dziabnę :lol:

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zło totalne! Niestety sam wypalam paczkę dziennie. Mam od czasu do czasu takie przebłyski, ze nie pale 2-3 dni i od razu widzę różnice w tym jak się czuje. Mam nadzieje, ze uda mi się te cholerstwo rzucić !

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Pytanie III:  Czy słusznie piłka nożna jest uznawana za sport narodowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to zdecydowanie tak, przyciąga najwięcej ludzie przed telewizory, na stadiony. Ilość boisk w porównaniu do innych dyscyplin jest zdecydowanie większa, no i przede wszystkim ludzi którzy próbują grać profesjonalnie lub amatorsko też jest nieporównywalnie większa w stosunku do reszty. Ale mniejsza o to który sport jest tym narodowym, bo przecież każdy ma swój rozum, więc sam decyduje o tym co mu się podoba! 

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak! Żaden inny sport nie przyciąga Polaków do telewizora (jak i na stadiony) jak piłka nożna. Prosty przykład - przyznam szczerze, że nie oglądałam jak Polska reprezentacja grała w 2016r. w Euro. Mimo tego byłam ze wszystkim na bieżąco, bo praktycznie każdy to komentował. W tym roku Polska była też blisko Mistrzostwa w siatkówce. Kto o tym mówił? Nikt. Wnioskując - piłkę nożną można bezkonkurencyjnie nazwać nie tylko polskim sportem narodowym, ale i europejskim (jak nie światowym).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.