Skocz do zawartości

[Sezon Trzeci] Real Life


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

Chowany! <3 Ilość śmiechu i frajda z tej zabawy jest nie do opisania! :D

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Dokładnie tak jak kolega wyżej, najbardziej lubiana zabawa to chowany ale tylko po ciemku! :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchody największe jaja jakie można było sb z ludzi rbić chowając się :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podchody z ukrytymi zagadkami. Matko, masa frajdy, śmiechu, a przede wszystkim zgrania, żeby znaleźć wszystkie ukryte zagadki :D

 

 

Policjanci i złodzieje też fajni! Policjanci jeździli radiowozami (rowerami), a złodzieje uciekali z buta!

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganiany & chowany! I przeważnie było chłopaki kontra dziewczyny... Oj wspomnienia... Chciałoby się wrócić do tych czasów :P

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za młodu bardzo lubiłem budować domki z palet. Do tego jakiś styropian i trochę kartonów i Różyk inżynierem i budowniczym w jednym był! Minusem były pająki grrr

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pytanie IX: Jakie gry preferujecie aby pograć na komputerze? Dlaczego akurat te?

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie gry FPS, oczywiście klasycznie CS 1.6 i CS:GO.

 

Jednakże swoimi czasy grałem bardzo dużo w Heroes of Might and Magic 3, bo strasznie lubiłem gry turowe. Udało mi się nawet wygrać kilka turniejów online w HoMM, także coś tam potrafiłem. Do tego dochodzi też oczywiście Warcraft II/III :>

 

 

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strategie, to chodzi bardziej o gameplay, innowacje i smaczki. FPS'y to tylko sandbox. Granie po sznurku jak w CoD, czy MoH jest strasznie nudne. I najważniejsze. RPG. Oprócz fabuły, która jest podstawą takich gier, zawsze liczę na w miarę rozbudowany świat i dialogi. I te ostatnie bardzo często budują nastrój gry. Dla przykładu. Grałem w Wiedźmina 2. Szedłem sobie przez Flotsam, widzę 2 krasnoludów i jeden wypala do drugiego: "Myślałem, że mam w piwnicy bazyliszka, a to tylko moja stara po węgiel wyszła". Ewentualnie tekst jakiegoś wojaka do kurtyzany:" -Jesteś wolna? - Nie, zapierdalam jak dyliżans" Dlatego polecam ten ostatni gatunek gier, w miarę możliwości z polskim dubbingiem, bo zdolności polskich aktorów głosowych są kapitalne i potrafią nawet stosunkowo nudne postaci, niesamowicie ożywić.

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego co potencjalny gracz chce otrzymać od gry. Jeżeli chciałby poczuć trochę adrenaliny przy wyścigach to polecam NFS Most Wantad z 2004 chociaż mi bardziej podobał się Carbon! Jeżeli ktoś chciałby bez stresu eksplorować lasy i inne ciekawe krainy to polecam mu Skyrima, Wiedźmina, klasycznego Gothica 1+2 i może Assasisn's Creed'a?
Ludkom którzy chcą trochę pokopać się wirtualnie po czołach w czasach obecnych zdecydowanie polecam Fife która wyprzedziła swojego największego konkurenta, a jak komuś się zachce powalczyć przez internet z innymi ludźmi o to kto jest lepszym to odesłałbym go do WoWa, CS'a i LoLa.

Dla ziomeczków którzy szukają czegoś na chwilowe zabicie nudy poleciłbym kurnika albo jakiś bilard!

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą. A najbardziej zimę. Mnie ona nie rusza, a np w tym roku mogłem się trochę pośmiać z ludzi, jak stali i trzęśli gaciami z zimna, mimo, że byli grubiej ubrani ode mnie :D

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione pory roku to wiosna i jesień!
Na wiosnę wszystko kwitnie i znika ta szarówka po zimie, no i wracają trochę chęci do życia. Ekstraklasa wchodzi wtedy w decydującą fazę rozgrywek, więc jeszcze większe emocje są!
Jesień lubię za barwy! Te kolorowe liście leżące na ziemi zmieniają całkowicie krajobraz. Po lecie murawy na Polskich stadionach są w wyśmienitej formie i patrzenie na taką gładziutką taflę trawy sprawia mi dużo frajdy!

Minusami tych obu pór jest tak bardzo zróżnicowana temperatura niestety, bo na wiosnę trzeba czekać na ciepło, a przy jesieni musimy się oswoić z myślą, że żegnamy je na kilka miesięcy!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima... zdecydowanie!

Piękny, rodzinny klimacik, rozświetlone ulice, domki... coś pięknego! :wub: 

No i śnieg! Choć u mnie praktycznie nie ma tego śniegu...a tak bardzo mi go brakuje.

Oczywiście spacerek przymusowy i później powrocik do domku - kocyk, ciepła herbatka i film z tym wyjątkowym! ♥

 

Żeby nie było! Ciepłe dni też lubię, wiadomo - plaża, opalanko, mało ciuszków na sobie i te sprawy! Ale zima jednak jest num 1 (!) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pytanie XI: Wstawcie mema\memy, które Was ostatnio rozbawily.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Nie wiem czy widać xd

Anołki.jpg

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pytanie XII: Jaką muzykę lubicie słuchać i dlaczego? Podaj wybrane utwory. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Najbardziej kocham disco-polo aczkolwiek jeszcze bardziej remixy, techno itp. :)
Hmmm.. dlaczego ? Często oddaje to co czuje, trafia we mnie :) Najlepiej tańczy się do disco ;x
Utworów jest bardzo dużo oto parę z nich:
Dafu & Discobeat - Bądźmy Sobą
GRANDA - Piękne nagie ciało
JORRGUS – Piękna Nieznajoma
YzzY & Sequence - Pierwszy Raz ( Official Video )
LANCER- Kocham Kocham
Caprii -  zawsze w sercu mym (Patrick J Remix)
 

 


I tak dalej... :wub:

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.