Skocz do zawartości

[Sezon Trzeci] Real Life


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim Euro, można z pewną dozą dystansu nazwać ją sportem narodowym. Wcześniej, przynajmniej ja, tak bym jej nie nazywał. Nie bez przyczyny utarło się określenie "Grali jak nigdy, a przegrali jak zawsze". Bardziej skłaniałbym się ku siatkówce, czy szczypiorniakowi. 

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak, a już prędzej powinna siatkówka być wyżej na liście niż noga choćby z powodu wyników :) Ja ogólnie nie interesuje się takim sportem ponieważ wole sporty trudniejsze wiec za dużo nie mam tu do powiedzenia.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Z jednej strony mamy jeszcze inne sporty, w których Polska odnosi jeszcze większe sukcesy niż w piłce nożnej. Mamy naprawdę świetnych skoczków narciarskich, piłkarzy ręcznych lub siatkarzy. W piłce nożnej nie odnosimy takich sukcesów jak np. w siatkówce. Według mnie to nie jest sport narodowy. Może i zrzesza ogrom ludzi, lecz to nie o to chodzi. 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń, miesiąc jak miesiąc, chodziłem cały miesiąc do szkoły w oczekiwaniu na ferie zimowe, które pojawiły się w lutym! Oceny poprawiałem! Udało się wyjść bez zagrożeń! Więc miesiąc, a nawet całe półrocze można zaliczyć do udanych!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakobinek ♥ Niestety ale ideą sportu jest właśnie zrzeszanie ze sobą ludzi, a skoro w piłce nożnej jest ich najwięcej to znak, że jest ona sportem narodowym słusznie. Nieważne czy to siatkówka, koszykówka, czy skoki, żaden sport nie ma racji bytu jeśli nie ma w nim kibiców!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Pytanie VI: Czy matura jest potrzebna do życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim kierunku idziesz. Ja osobiście jej potrzebuje bo idę na marynarkę, ale tak jest potrzebna jeżeli nie masz jakiś wielkich planów. Łatwiej o pracę z maturą 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto jak podchodzi do nauki. Większość ludzi wie jaki jest poziom i ile trzeba poświecić czasu na zdobywanie wiedzy. Są tacy ludzie, którzy mają marzenie ukończyć maturę w jak najlepszym wyniku. Następnie po maturze wybrać się na studia i zostać magistrem. Matura jest cenną rzeczą, którą ciężko zdobyć i jak najbardziej jest potrzebna w życiu - przyszłości, np. w zdobyciu dobrej pracy. Tak, matura jest potrzebna w życiu.

  • Lubię to! 1

fine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, kto ją pisze. Znam kilka osób, które matury nie zdawały, bądź ją oblały a później olały i dały sobie radę w życiu. To się jednak tyczy ludzi, którzy mają smykałkę i umieją sobie poradzić w każdej sytuacji. Poza tym, są jeszcze szkoły zawodowe, czy technika, które dają konkretny zawód, a tutaj matura potrzebna nie jest. Nie mniej jednak, dzisiaj mamy takie czasy, że jeśli nie ma się smykałki do interesu, czy wyuczonego zawodu, to sama matura nic nie da. Czasami nawet i 2 fakultety jest mało, jeśli ktoś celuje wysoko...

  • Lubię to! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepiej ją mieć niż jej nie mieć. Jeżeli młody człowiek nie ma nakreślonego planu na życie, a jak powszechnie wiadomo takich przypadków jest bardzo wiele to lepiej mieć w swoich papierach tą adnotację o średnim(pełnym). Spora część młodych ludzi musi dorosnąć z myślami o dalszych planach na życie i zwykle w takich przypadkach wybierają się na studia 2/3 lata po skończeniu szkoły średniej i ta właśnie zdana(nawet na najniższych punktach) matura gwarantuję im tę możliwość.

Pech tych kolejnych roczników, że matura z każdą kolejną reformą staje się coraz trudniejsza, a jednocześnie fejsbuki i ogólnie wirtualny świat odpędza tę gawiedź od nauki!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Nie rozumiem ludzi, którzy nie chcą przystępować do matury.

Przecież to nic nie kosztuje i nie boli. Jeśli zdasz masz dostęp do studiów nawet nie chcąc tego.

Mój brat przystępował do matury tak o tzn. nie uczył się, bo miał już zawód. Zdał, myślał co dalej zrobić. Postanowił iść na studia fizjoterapeutyczne, choć miał już technika mechatronika. 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie V: Jak to jest z tymi pieniędzmi? Da się bez nich żyć czy nie!?

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia Pismo Święte.. "Nie możecie służyć Bogu i mamonie..." xd 

Jasne, że pieniądze to nie wszystko, lecz są też bardzo ważne. Na szczęście nie każda kobieta jest taka, że można ją swobodnie kupić. 

Można mieć dosłownie wszystko, lecz nie zaznać szczęścia w miłości. Druga połówka jest chyba najważniejsza w życiu czego wiele ludzi doświadcza... 

  • Lubię to! 1

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie VI: Co sądzisz na temat polskich produkcji telewizyjnych/kinowych?

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladam polskiego kina, bo jakos go nie umie wytrzymac.
Co innego stare dobre polskie produkcje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o polskie kino, to tylko stare. Wszystkie pseudo och karole, czy inne badziewia won :>

 

 

Ahh, zapomniałem dodać. Nie wspominam już o trudnych sprawach, dlaczego ja i innych gównach :DDDD

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie VII: Który poziom kształcenia podstawowego wspominasz najlepiej i dlaczego(podstawówka/gimnazjum/średnia)?

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pytanie VIII: Jaka była Wasza ulubiona zabawa/gra z dzieciństwa? Dlaczego akurat ta? 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.