Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ZBANOWANY - Odwołanie.


gtx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: krol lehuf

Steam id lub IP: http://maliver.mybans.eu/ban_list.php?bid=1891

Serwer: ONLY DD2

Data bana: 02.02.2017 - 20:03:29

Powód bana: SS

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1702022049-de_dust2.dem.zip

Opis sytuacji: Hmm, w sumie to nie ma co opisywać. Zagrałem jedną rundę i dostałem ssy podczas pierwszej rundy po zabiciu Tyska.

Ssów nie posiadam, a przeszukałem cały folder cstrike nsa i tak samo w wersji steama (chociaż trochę to nielogiczne, bo ss były na ns, no ale co tam), w pozostałych folderach także szukałem, oraz w dokumentach pod swoją nazwą profilową (konto windows), jak i przeszukiwałem całego pc z poziomu systemu i nie znalazłem owych ss, są tylko zdjęcia map, notatniki, pliki mdl i nic więcej. Dodaje demo, gdyż z tego co wiem bywały przypadki, iż jak nie było ssów to sprawdzane było demo, lecz po ostatnich okolicznościach to już sam nie jestem pewien, bo to wygląda jakby każdy prowadził swój własny regulamin, ale to tylko luźna sugestia. Wiem także, że mogę zostać "oceniony" negatywnie przez ostatnie wydarzenia, oraz to, że nie posiadam tych ssów - a to tylko moja teoria, no bo nikt nie widział mojego folderu zaraz po wyjściu z kantera, to tyle. 

 

Edit. Aha i jeszcze coś, ten ns to ns pobierany z cssetti oryginalna wersja (chyba v43), nie wiem czy to coś zmienia, gdyż praktycznie nigdy na nsie nie grałem, ale tak dodaje.

 

Pozdrawiam!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakie mamy zasady co do braku ss'ów bo sam o to pytałeś, będąc jeszcze w BL. Każdego oceniamy tak samo, nie ważne czy jest to nasz najlepszy przyjaciel czy też wróg, a te prowo jest niepotrzebne. Prosiłbym aby @tivi nie nabijał Ci repa czy to w zgłoszeniach czita czy to w twoim odwołaniu, bo to jest śmieszne. Zachowujecie się jak dwa pieski, albo któryś robi za Pana, ale nie wiem jeszcze który.

 

@Tysiek proszę o rozpisanie demka, ja później je przeanalizuje po twojej rozpisce, bo wszystkiego za każdego nie mam zamiaru robić. Chyba, że mnie poprosisz, abym to ja je sprawdził.

 

Nie pisać w tym temacie zbędnych postów, bo spamu tutaj nie chce.

edit: albo zamykam, bo znając życie będziecie mi odpisywać tutaj.. Czekamy aż Tysiek spojrzy na demko.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mamy regulamin a to, ze czasem jesteśmy laskawi i sprawdzimy demko to tylko i wyłącznie idziemy na rękę dla gracza, a dlaczego? Bo czasem różnie bywa, każdy jest człowiekiem a my potrafimy kogoś zrozumieć, a nie sztywno trzymać się zasad. :)

To się nazywa być ludzkim w stosunku do drugiego człowieka. 

 

Dodatkowo karierę niby skonczyles? Powrót?  

Na serwery zbanowac było ciężko wejść i miałeś opór a tutaj granie, co się dzieje. Świat chyba schodzi na psy. ;)

  • Lubię to! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik

W temacie podałeś złe demko, bo nigdzie nie ma tam Twojego nicku, czyli 'krol lehuf' albo ja jestem ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny dostałeś. Na demku, które wrzuciłeś nigdzie Ciebie nie było, Tysiek Ci to napisał, to jeszcze mu zaprzeczyłeś. Sprawdzałem i również Ciebie na nim nie znalazłem. Więc masz problem. Brak UB.

 

Demko sprawdzamy jak ktoś wykazuje inicjatywę współpracy, a Ty od razu sugerujesz, że jesteśmy wpływowi na jakieś sytuacje i możemy negatywnie ocenić twoje demko, to chyba coś tu nie gra. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.