Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] Ban znikąd


piekna

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: piekna ja

Steam id lub IP: wyżej w temacie, na screenie

Serwer: 4maps

Data bana: nieznana

Powód bana: Cheat!

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): -

Opis sytuacji: W trakcie mojej pierwszej próby wejścia na serwer od razu dostałam kicka z powodem "You are banned. Check your console". No to ja check my konsola, a tam nic oprócz kicka. Sobie myślę, że czasem się tak zdarza, więc zmieniłam IP, wbijam na serwer, a tu znowu kick z tym samym powodem. Jednak tym razem pojawiła się notka odnośnie bana: http://imgur.com/Dz8ZOPm

Jak widać jest to ban neo, który dosięgnął i mnie w swoje szpony. Da się coś na to zrobić, czy po prostu już nie będę mogła grać na tym serwerze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o przeniesienie do działu Blacklisted. 

 

aa @piekna zastosuj się do tego wzoru ---> 

Daj ip we wzorze. Nie będę bawił się w przepisywanie ip ze sc, żeby sprawdzić, czy faktycznie nie ma bana. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp. do poniższego posta.

@Mr.Cool No właśnie niby nie, aczkolwiek była już tutaj masa przypadków, w których to właśnie pomogło. Wiem, że to ban na zakres, ale jak osoby z takim banem pisały odwołanie i korzystały z tej rady, to pisały, że już mogą wejść na serwer. Nie mówię o pokryciu się IP.

 

Zaraz coś zaradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, banned napisał:

Co prawda jest to ban neo, ale jeżeli nie pamiętasz abyś dostała bana to zresetuj router i zobacz czy możesz wejść na serwer.

Bana neo nie ominie poprzez zresetowanie routera. Wlasciciel servera musi usunac bana ktorego admin zbanowal gracza, znajdzie w jednym pliku gdzie bany na neo sie zapisuja.

 

@banned Ogolnie to ban na neo wlasnie sie tak zapisuje. Niewiem jak tu na serverach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mr.Cool napisał:

Bana neo nie ominie poprzez zresetowanie routera

 

Ominąć go można dzięki niektórym programom, ale wtedy się ping zwiększa, niestety.

Wywaliłam config, reinstalowałam cs'a, pogrzebałam w ustawieniach routera i cóż, nic a nic.

 

10 godzin temu, Mr.Cool napisał:

Ogolnie to ban na neo wlasnie sie tak zapisuje. Niewiem jak tu na serverach jest.

 

Racja, zapisuje się on w pliku .txt, jeśli mnie pamięć nie byli to chyba nazywał się on ipbanned albo tylko ip. Jedynym wyjściem byłoby go usunąć, bo zapewne ludzie z moich rejonów też nie mogą wbić na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, piekna napisał:

 

Ominąć go można dzięki niektórym programom, ale wtedy się ping zwiększa, niestety.

Wywaliłam config, reinstalowałam cs'a, pogrzebałam w ustawieniach routera i cóż, nic a nic.

 

 

Racja, zapisuje się on w pliku .txt, jeśli mnie pamięć nie byli to chyba nazywał się on ipbanned albo tylko ip. Jedynym wyjściem byłoby go usunąć, bo zapewne ludzie z moich rejonów też nie mogą wbić na serwer.

Po co kombinowac, wlasciciel serva niech bana usunie i doda na Ip/SID. W tedy wszyscy z twojego rejonu mozecie pogrywac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak ksiądz uważa. Ja tam tylko chciałabym pograć na tym serwerze :P

 

A tak btw. - czemu ktoś usunął mój wzór? Rozumiem, że za pierwszym razem nie dałam VID ani IP, ale za drugim razem wszystko grało jak należy.

Wzór usunąłem ja, bo przeniosłem go do pierwszego postu @piekna 
Pozdrawiam R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Usunięte z pliku, teraz będzie działać. ;)

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.