Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Sprawa do wyjaśnienia.


Fafitos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:

wujek fafa

 

Nick oskarżonego:

hq6

 

Powód skargi:

Niekompetentność ze strony admina

 

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):

1. Screen udowadniający, że zgłoszenie zostało napisane na u@.

 

gPOd7oq.jpg

 

2. Screen udowadniający o tym, że admin obraża graczy.

 

OmEn443.jpg

 

3. A to zachowanie zostawiam bez komentarza.

 

snTunUc.jpg

 

4. Admin cały czas pokazywał swoją wyższość.

 

ReeXXyB.jpg

 

Proponowana kara:

Pozostawiam to w ocenie administracji wyższej.

 

Wyjaśnienia:

No cóż po wejściu na nasz serwer only DD2 grasował ukryty cheater. Miałem podejrzenia co do gracza o używanie wspomagacza wallhack.

Po kilku minutach gry zwróciłem uwagę na to, że admin o nicku @banned (hq6) gra i sobie lamentuje na serwerze.

Postanowiłem więc napisać mu informacje na admin_say (u@), że na serwerze jest cheater.

Po kilku rundach admin nie wykazywał zainteresowania tematem, którym do niego napisałem dlatego postanowiłem poinformować go o tym

przez mikrofon. Zwroty, których użyłem nie były obrażające czy tez pobudzające go do zdenerwowania.

Zwróciłem mu  uwagę na to, że nie interesuję się zgłoszeniami na u@.

Po zakończonej rundzie kolega @banned (hq6) używając say (y) wysłał mi wiadomość ukazaną w screenshocie numer 2.

 

Pierwszy screenshot jest tylko udowadniający to, że zgłoszenie na u@ było tak jak powinno być.

Dodam tylko, że w między czasie kolega @banned nagminnie udawał cwanika, abym pisał skargę z dowodami bo przecież ich nie mam.

 

Oczywiście na koniec całego zajścia adminowi puściły nerwy i otrzymałem od niego bana.

Nie chodzi mi o czas trwania bana, tylko o zachowanie admina w stosunku do graczy.

http://maliver.mybans.eu/ban_list.php?bid=1995

 

Teraz czekam na wasze wypowiedzi, jak ja się zachowałem.

Tutaj chodzi o konkretną sytuacją, także proszę pisać posty zgodnie z tematem.

Swoje zrobiłem, wiem jak się zachowałem, trudno było minęło, czas i życie mija, toczy się dalej.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Rzeczywiście nie zauważyłem, że zgłosiłeś gracza, prawdopodobnie wtedy byłem skupiony na grze. Gdy mnie poinformowałeś o tym przez mikro to zgłoszenie mi zniknęło gdzieś daleko w konsoli, dlatego też byłem pewien, że nic nie pisałeś. Przeprosiłbym Cie, ale nie mam zamiaru kogoś takiego przepraszać. :) Pierwszy screen, rzeczywiście moja wina, każdemu zdarzy się czegoś nie zauważyć, zwłaszcza, że to gra, jestem adminem, ale też gram i byłem za bardzo na niej skupiony, zwykle zwracam uwagę na każde zgłoszenie.

 

Drugi screen, zirytowałeś mnie swoim wywyższaniem się, jeszcze mówiłeś mi, że to ja się wywyższam. Mówiłeś mi, że ja jestem tylko pionkiem (więc coś tu raczej nie gra?). 

Mówiłeś, że ignoruję u@, czego nie robię, tylko po prostu nie zauważyłem więc napisałem ''gówno ignoruje''. Jestem adminem, ale nie jestem ojcem graczy, aby im dawać wzór do naśladowania, nikogo nie wyzywałem. 

 

Trzeci screen, no trochę śmiesznie, bo darłeś się do mnie przez mikro i ktoś Cię tam uciszał więc napisałem, że chyba matka Cie ucisza. :) (był to głos kobiety)

 

Czwartym screenem nie wiem co chcesz pokazać, mówiłeś cały czas, że zgrywam cwaniaka, ja Ci pisałem cały czas abyś pisał skargę i tyle.

Wszedłeś zacząłeś mi mówić, że jestem nikim, że się wywyższam tylko dlatego, że jestem adminem, a tak nie było. Traktuję Siebie tak samo jak innych i nie robię czegoś za co bym sam nie dał komuś bana. To, że ty pisałeś, bądź też mówiłeś, że cwaniakuje bo mam admina i pewnie mam max 12lat, tego nie uważasz za prowo? Myślę, że i tak byłem opanowany w stosunku do twojego zachowania.

 

Nie puściły mi nerwy pod koniec tylko, drążyłeś to cały czas na say'u co nie musiało się podobać osobom grającym, co widać na screenie trzecim ''Sanez: dobra nie klucicie sie xd'' (cytowane, więc przepisane z błędami). Pisałem, żebyś skargę pisał, pisałeś dalej na sayu, więc otrzymałeś 5 minutowego bana.

 

Resztę pozostawiam osobom nade mną. :)

 

Na serwerze było dwóch graczy steam, których kojarzę z serwera, można ich poprosić i zapytać czy wywyższam się albo źle traktuję graczy. 

 

Daj ten dowód gdzie napisałem ''chuj Ci w dupe'', wspominałeś o tym na SB. :) czekam na niego z niecierpliwością :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została rozwiazana polubownie z @banned.

 

Wyjaśniliśmy sobie podstawy zbednej kontrowersji i doszliśmy do kompromisu.

 

Skarge oddalam i prosze o z archiwizowanie tematu i jej zamkniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.