Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- PRZYJĘTE - Sp3 na redaktora FB


Public Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: TOMALA

 

Wiek: 35

 

Staż na forum: Około pół roku. Dokładnie zarejestrowałem się 2 września 2016. Wielu z Was szło wtedy do szkoły , a ja musiałem skakać po dachu.Taka praca.  Z kilkoma osobami znałem się już wcześniej.Nie będę ich wymieniał , bo nie oto tutaj chodzi.

 

Doświadczenie: Miałem już Moderatora na FB i dawałem sobie  z tym radę. Funkcja redektora FB myslę , że nie jest jakoś bardzo skomplikowana. Chciałbym zwrócić uwagę , że na naszym funpage'u ostatnio prawie nic się nie dzieje.Także myślę , że trzeba to troszkę rozruszać.

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a:  Ile będzie trzeba.  Nie będę tylko zaglądał! Mam kilka pomysłów napewno nie na odwal ,  ale to zostawię w tajemnicy. Spokojnie ogarnę sytuację nawet w pracy.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                  Pozdrawia Sp3cTeR

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoją pisownię i całokształt podania to nie bardzo mnie przekonujesz. Masz pomysły - szkoda, że się nimi nie podzieliłeś, może byś bardziej do siebie przekonał, a tak to nie ma zbytnio co oceniać...

 

Niech będzie, że jestem za okresem próbnym ^^

GOOD7UCK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do samego podania nie przekonałeś mnie, nawet nie przedstawiłeś co byś chciał wnieść w nasz FanPage, nie rozpisałeś się, więc pisowni ortografii nie ocenię, mimo że jest nas mało jako redaktorów FanPage, osobiście jestem na nie - chyba, że rozwiniesz swoje myśli bardziej to zmienię zdanie, powodzenia.

 

Zmieniam zdanie, rozpisałeś się bardziej co mi się podoba - czekam na tą tajemnicę, co wniesiesz w nasz FanPage, mam nadzieję, że nie znudzi Ci się to za jakiś czas, a będziesz aktywny i udostępniał dodawał memy czy cokolwiek, powodzenia.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Mati :* napisał:

Queltasss~~

 Srly ? 

Ortografia xddd 

ale mimo tego jestem na tak dużo robisz dla sieci,cóż jestem na tak rozwijaj się

Poćwicz nad interpunkcją, hyhy :D

 

Jestem na tak, może coś ciekawego wniesie do fp.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Można spróbować, przyjmuje na okres próbny. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.