Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODRZUCONE] Łysy na redaktrora !!


Syn Lysego

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon

Wiek: 17

Staż na forum: Dawno mnie nie było postaram się nadgonić większość ważniejszych spraw z życia forum.

Doświadczenie: To nie będzie mój pierwszy FanPage do prowadzenia obecnie zajmuję się innym FanPage'm z innej kategorii gry. Na swoim koncie posiadam gdzieś +-10 FanPage'ów.

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Myślę, że na tym i na tym będę spędzał gdzieś +-10 godzin. Jest to spowodowane tym że jetem w Technikum i mam dużo czasu wolnego.

Co chcę dodać:

Na FanPage'a można by było wprowadzić "Najlepsze Akcje Tygodnia". Do tego potrzebna by była osoba odpowiedzialna za montowanie danych akcji, clutch'y.

Do tego dodawać częściej jakąś fajną i ciekawą muzyczną playlistę danego członka forum.

Najpierw powiadamiać osoby z Facebook'a (FanPage) o nowościach i dodatkach na serwerach cs 1.6, forum.

Dodawać jakieś ciekawe konkursy gdzie można by było zgarnąć np. rangę Vip na danym serwerze (oczywiście za zgodą opiekuna).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, to powinno być dla Ciebie jasne dlaczego tak a nie inaczej, dopiero wróciłeś z 20min temu i już chcesz rangę? Nie tędy droga, poza tym chwalenie się, że posiadasz na swoim koncie 10 FanPage, jest dość żenujące, poza tym to podanie nie jest przekonujące, a więc jestem na nie, posiedź z nami min 2tygodnie a wtedy zmienię zdanie, iż dodatkowa para rączek zawsze się przyda.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co się pojawiłeś na forum, dużo osób Cię zna, ale to nie jest powód, aby dawać Ci jakąkolwiek rangę. Bądź aktywny chociaż 2 tygodnie i złóż podanie. Obecnie jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Posiedź z nami i wykaż się jakimś zainteresowaniem forum aby zasłużyć na jakąś rangę... Nie wystarczy się pojawić raz na parę miesięcy i złożyć ponownie podanie.

Jak sam napisałeś w przywitaniu, aby ktoś Ci napisał co się działo... Nic nie wiesz co się dzieje, co było i jakie perspektywy czy potrzeby ma w dalszym ciągu forum. 

Złóż podanie za 2 tygodnie ponownie jak będziesz aktywny. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***

 

 

Ten temat został zamknięty przez moderatora.


po.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a  moderatora lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.