Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- PRZYJĘTE - [BlackListed] wujek_fafa


Fafitos

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

 Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat.    
 Wymagany STEAM.     
 Trzeba mieć minimum 50 postów.    
 Brak aktywnych warnów na koncie.    

 Być aktywnym na forum.    

  Brak konfliktów z użytkownikami forum.     /

  Brak rang na innych forach.    

  Posiadanie sporo wolnego czasu.    

 

 

Nick:

wujek_fafa

 

Wiek:

W czerwcu skończę 20 '97

 

Data rejestracji na forum:

10 Styczeń 2017

 

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:

W godzinach można to określić w sposób następujący: 3-4h

Wszystko jest uzależnione od tego, na którą mam zapisaną zmianę w grafiku.

Na forum jestem spotykany również w godzinach późno wieczornych/porannych.

 

Doświadczenie w ocenianiu:

Na pewno je posiadam, a nawet jeżeli jeszcze czegoś mi brakuje to postaram się to nadrobić.

Prowadziłem niejednokrotnie sekcję, o którą się ubiegam w tej prośbie.

Ciężko jest mi dokładnie stwierdzić jakie doświadczenie posiadam wraz ze stażem w grze.

Będziecie sami wstanie ocenić moje możliwości.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

Owszem.

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Na serwerach owszem, lecz były to nieprzemyślane i głupie czyny wynikające tylko i wyłącznie z mojej głupoty.

Jeżeli chodzi o forum, w przypadku banów, to jest czysto.

 

Dlaczego Ty?:

Postanowiłem spróbować pomimo tego, że wiem jak bywało pomiędzy mną i graczami oraz userami na forum.

Nie jestem ideałem, lecz tylko człowiekiem i cały czas się uczę. Wiem, że ta sytuacja, która miała miejsce z mojej

strony w kierunku @[.εxε]cυтε ツ była niewłaściwa i zaprzepaściłem sobie dobre zdanie w oczach ludzi z naszego forum.

Jednakże od dłuższego czasu staram się nawiązać pozytywne relacje z ludźmi, z którymi na dzień dzisiejszy się 

komunikuję bądź spędzam czas na serwerze bawiąc się. Czy mi wychodzi, nie mam zielonego pojęcia.

Starałem się porozwiązywać wszelakie problemy i spory, które wystąpiły pomiędzy mną a ludźmi tworzący tą sieć.

Swoją osobą wniosłem bardzo dużo kontrowersji na forum, lecz mam nadzieje, że to nie będzie jedyny argument do skreślenia mnie i dacie szanse.

Dodam tylko, że posiadam długoletni staż w tej grze i uważam, że nie jestem pierwszym lepszym graczem, które obraża gdy zostanie zabity.

 

Coś od siebie:

Jestem osobą, która w pewnych momentach zbyt nerwowo podchodzi do niezrozumianych przeze mnie sytuacji.

Aby unikać takich sytuacji, staram się zawsze rozmawiać z osobami, które mogą znać odpowiedź na niejedno pytanie.

W tym przypadku jest to @Malinaa. || URLOP & @banned, którzy zawsze wytłumaczą mi w czym tkwi problem.

Część osób była wstanie poznać moje dwa oblicza, jedno pokazało im, że można ze mną spokojnie porozmawiać i się pośmiać.

Niestety druga część tych osób poznała mnie od tej gorszej strony, z czego nie jestem oczywiście zadowolony.

Bywało różnie i jestem gotowy na negatywne opinie na mój temat z waszej strony, jednakże pokładam nadzieję w tym, że 

nie macie serca z kamienia i dacie człowiekowi drugą szansę. 

W miarę możliwości staram się przebywać na forum i serwerach, zgłaszając błędy, propozycje itp.

 

 

Ocena pozostawiam w waszych rękach.

Dzięki za pozytywne i negatywne opinie.

Pozdrawiam @wujek_fafa.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jestem na nie, jesteś tu chwilkę dopiero, nie znam Cię, nie potrafiłbym zaufać w takiej sprawie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. ciężka osobowość, nie będę ukrywać ale jakbym miała stwierdzać, to wydaje mi się, że jesteś godny zaufania. Mimo tego, iż  jesteś z nami krótko to zdążyłam Cię troszkę poznać.

Czy jesteś nerwowy? Owszem, zdarzają się Tobie wybuchy agresji (padają niepotrzebne słowa) ale każdy jest tylko człowiekiem i każdemu może się zdarzyć. Grunt, że starasz się nad tym panować.

Z tego co również wywnioskowałam to wydaje mi się, że masz dosyć dobry kontakt z administracją (głównie z maliną). I widzę, że wkręciłeś się w maliversów {wystarczy spojrzeć na profil steam, ha}

 

Czasami osoba, która jest krócej z nami może okazać się lepszym kandydatem i kimś bardziej zaufanym od osoby, która przesiedziała z nami ponad rok czy dłużej ;) 
Skoro doświadczenie, zapał & chęci posiada to ja nie mam nic przeciwko. Pomoc się przyda.
Dałabym szansę, należy mu się. Myślę, że jej nie zmarnuje, choć nawet jeśli, to nikomu innemu nie będzie głupio, jak właśnie osobie składającej podanie - proste. 

 

Jestem na tak. 5!

 

*Ps. Ładnie rozpisane podanie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Jesteś zbyt "wybuchowy". Admina straciłeś przez swoje podejście do innych graczy, często ich wyzywałeś i pokazywałeś swoją wyższość nad nimi, której tak naprawdę nie masz, bo admin to przede wszystkim gracz. Sam nawet tak określiłeś. Popracuj trochę nad sobą, a w 100% będę na tak. Narazie tak, jak wspomniałem jestem na nie. 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem trochę narozrabiałeś, ale sądzę, że przemyślałeś swoje zachowanie i poprawisz się. Wymagania spełniasz, aktywność poprawisz, podanie szczegółowo i  ładnie napisane. Jestem za Okresem Próbnym, zobaczymy jak się sprawdzisz :). Powodzenia! ;)

  • Lubię to! 1

fine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej Paulina, za okresem próbnym zobaczymy jak sobie radzi na tej posadzie, jeżeli się wykaże zostanie z nami, jeżeli nie zawsze można ściągnąć rangę + uprawnienia, a co do jego zachowania, czasem każdy popełnia błędy, ważne by je zrozumiał i doszedł do pewnych wniosków i ich nie powtarzał, każdemu warto dać szansę, a widać że zależy mu, więc czemu by nie zaryzykować? A poza tym, większość wymagań spełnia, kontakt z administracją ma w porządku, podanie rzetelnie i estetycznie napisane, mój głos jest na tak, powodzenia.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie wiem co tu narozrabiał, ale myślę, że każdemu należy się druga szansa. Kolega wydaje mi się ogólnie spokojny, ma poczucie humoru no i jest pracowity w życiu realnym wiec i pewnie tu się sprawdzi. Ostatnio dosyć dużo z nim rozmawiam na czacie i sprawia wrażenie osoby godnej zaufania.
Jestem na TAK.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

jesteś na forum chwilę 

jesteś chaotyczny

Nie chodzi o chłopaków, co wybrali inną misje,
Prace, trening, rodzinę, zagranice.
Chodzi o te hieny, pazeroty, bezkręgowce,
Co oddadzą wszystko, by tylko przytulić forsę,
Otych co są tylko, kiedy idzie dobrze,
A jak w zakręt wchodzisz z życiem, żaden nie pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Demko dobrze rozpisales dlatego zostajesz przyjęty. Mam nadzieję,  ze kłótni w Twoim wykonaniu więcej nie będzie jak i prowokacji, nie chce za szybko nikogo z tego powodu degradowac. 

Po wszystkie dane zgłoś się do opiekunów.

Chwilowo rekrutacja na bl zamykam. ;)

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.