Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Ewka

Rekomendowane odpowiedzi

Morgan-Movie.png

 

Konsultantka musi zdecydować, czy przerwać sztuczne życie stworzone w środowisku laboratoryjnym.

 

 

 

Przedstawicielka wielkiej korporacji, która specjalizuje się w rozwiązywaniu ryzykownych sytuacji, wysłana zostaje do odległego, ściśle tajnego laboratorium,

by wyjaśnić sprawę przerażającego wypadku. Na miejscu przekonuje się, że za wypadkiem stoi z pozoru niewinna „istota ludzka”,
która kryje w sobie zarówno niezwykły potencjał, jak i ogromne zagrożenie.

 

 

Reżyseria: Luke Scott
Scenariusz: Seth W. Owen
Gatunek: Thriller, Sci-Fi
Produkcja: USA
Czas trwania: 1 godz. 32 min.

 

Film online, lektor PL http://alltube.tv/film/morgan-2016/31642


MOJA OCENA - 7.5/10

 

giphy.gif

 

 

filmweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem iść spać ale przypadkiem zabłądziłem aż do tego tematu! Film tak nieprzewidywalny, że aż się w głowie nie mieści. Osobiście jako entuzjasta szczęśliwych zakończeń musiałem poczuć smak goryczki już w połowie filmu! Wydarzenia końcowe również zwalają z nóg, bo tutaj też reżyser nie zrobił tego filmu stricte pode mnie :( 

Filmik zdecydowanie na plusik. Półtorej godziny minęło tak szybko, że nawet nie zdążyłem pomyśleć o tym czy chce mi się spać, a jest już 6:15! Polecam

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przewidywalny, przynajmniej dla mnie. Jedyne, co mnie zaskoczyło, to sama końcówka. Film ogólnie dobry, tylko strasznie schematyczny. Fabuła idzie jak po sznurku, jedynie na końcu widać, że reżyser trochę odszedł od szablonu i zaskoczył, przynajmniej mnie. 

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.