Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- PRZYJĘTE - Podanie na moderatora.


nirray

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam

Wiek: 16 (rocznikowo 17)

Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć do pomocy. Czekałem już na tę rekrutację trochę czasu, aż ta chwila nadeszła właśnie dziś! :D

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Uczęszczam do szkoły zawodowej (szkoła i praca)

Czy posiadasz konta na innych forach?: Tak, do robienia reklam i dawniej do składania próśb o ub.

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak, dostałem. Trochę się pokłóciłem z administracją i w końcu dostałem bana na zawsze.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Mam dużo czasu, dużo przesiaduję na forum(chyba, że jestem czymś zajęty-szkoła, praca, jakieś imprezki- to wiadome, że nie będę na forum przebywał) :)

Na forum ubyło kilku moderatorów i na pewno przydadzą się dodatkowe rączki do ogarnięcia tego wszystkiego :D

Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum: Ciężko mi określić ile teraz przebywam, bo tego nie liczę, ale myślę, że coś koło 6-7 godzin będzie. Zależy od tego czy mam też czas, bo wiadomo- sprawy prywatne.

Linki do 20 reklam:

Jeszcze jest 5 reklam do zaakceptowania przez moderatorów.

 

Wymagania:

  300 sensownych postów.

 Wiek min.17 lat. 

 Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym.  

 Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. 

 Dobra opinia wśród administracji.- chyba dobra.

 Znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym'. 

 20 reklam sieci (ręcznie robionych). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są po to, żeby je spełniać. Nie spełniasz - nie piszesz podania. Proste jak budowa cepa. Widać z Twojej strony zaangażowanie, ale dla mnie pewne rzeczy są nie do przeskoczenia. Ode mnie masz Nie

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ja jestem na tak, każdemu warto dać szansę a Adaś nam się bardzo stara, mam nadzieję, że nie zrezygnuje po tygodniu czy dwóch jak niektórzy, mimo że niektórych wymagań nie spełnia, ale moim zdaniem można przymknąć na to oko, podanie samo w sobie schludnie i estetycznie napisane konkretnie odpowiadał na pytania, a co najważniejsze? Był szczery, nie kłamał, reklamy są co jest dużym plusem a nie zostawił tego na "później", a więc kolokwialnie mówiąc jestem na tak, powodzenia.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na TAK. :rolleyes:
Mało co mam do powiedzenia. Ale moim skromnym zdaniem powinien otrzymać szanse. Dużym plusem jest to, że się stara i udziela. Wymagania jak wymagania. Trzeba je spełniać. Aczkolwiek co do wieku - to tylko liczba. Widać, że Damazy ma dużo w głowie i uważam, że może coś z tego dobrego być. Podanie ładnie i starannie napisane :)
Ps. Bardzo miły kolega :DDD

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, Adaś...

Takie troszkę mieszane mam uczucia, kumplu. 

 

Co do osoby to nie mogę się przyczepić, jesteś przesympatyczny, aktywny na forum & sb ale czy to wystarczy?

Jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w zielonym kolorku :P 

16 lat, a jednak dojrzała osóbka. Nie ma z Tobą 'problemów'.

Szczerze mówiąc nie potrafię przedstawić jakiekolwiek minusa, bo ich nie ma, więc jestem na tak!

 

Powodzonka. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjmuję Cię na okres próbny. Mam nadzieje, że wykażesz się jeszcze większym zaangażowaniem na forum, nie tylko w dziele FFA czy w głosowaniu. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Podanie zostało przyjęte!
  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.