Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ZBANOWANY - [NIETYPOWY BAN] xPatrykPlayX


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: [EZG-S] xPatrykPlayX

Steam id lub IP:  STEAM_0:0:2558400

Serwer: 4MAPS

Data bana:  około 2 dni temu

Powód bana: Przyznanie się do używania cheatów

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): BRAK

Opis sytuacji: Opiszę to krótko i na rzeczy. Pewnego dnia (2 dni temu) wchodzę sobie na 4MAPS i jak zawsze masę (2) cheaterów gra na takim aimie, że szok, więc postanowiłem sam wbić na aimie ale na csie na NS, przyznałem się na serwerze, iż grałem na aimie, ale na NS, dostałem bana 20 minutach. Rozumiem to, że gra na aimie jest zła. Pierwszy raz i to winna innych graczy i w tym adminów. Tak to gram czysto, już kilka razy SS wstawiałem. Proszę o rozpatrzenie i możliwego UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cytuj

Pierwszy raz i to winna innych graczy i w tym adminów

Oczywiście każdy jest winny tylko nie ty. Zasady są proste masz haxa to lecisz z sieci. Narzekasz na chiterów ale sam jesteś jednym z nich wiec hipokryzja niezła.

Admini to nie roboty  siedzące 24/7 przed kompem, trzeba było podanie składać/kręcić demko a nie odpalać. Zegnam ozięble

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. zacznij obwiniać innych. Przyznałeś się do czitowania, dlatego też dostałeś bana i na ub nie masz co liczyć.

Zacznij myśleć zanim cokolwiek zrobisz, taka rada na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.