Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE - Podanie na Opiekuna serwera only DD2 :)


SerkoVsky

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Mateusz 


Wiek: 21 za miesiac 22 :C
Nick: SerkoVsky
Link do banid:   http://banid.pl/kto?to=0:0:108739393
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Powiem tak: zżyłem się troche tam z ludzmi ;) wiem też, że w porównaniu do innych tam jestem jak by jeszcze nowy :)
Chciałbym pomoc też Moderatorom jak i Wlaścicielom serwera w jakkolwiek jaki sposob. 
Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: Only DD2 
Dlaczego akurat tego serwera: Zacząłem tam grać i tak szczerze tylko tu gram inne serwery nie podchodzą do mnie :D
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Niestety nie :C ale jak dacie mi szanse sie wykazac i sprobowac to myśle że was nie zawiode i będziecie dumni z mojej postawy do tego serwera :)
Znajomość amxx i panelu (0-10): 6-7 ale doucze sie jak bedzie trzeba, nie jest to zbyt wielka filozofia juz wiele rzeczy sobie przypomnialem :)
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak jestem w stanie się poświęcić się jak na piwo z Maliną :D
Coś o sobie:

Co moge powiedzieć tak jak zawsze zyciowy desperat nie myslacy przyszlosciowo wgl co ma sie stac to stanie. Nie żyje marzeniami i tak sie nie spelaniaja :)

Jeżeli dacie Tak to dziękuje bardzo że doceniacie to, że chce wam jakkolwiek pomoc
Jeżeli dacie Nie zrozumiem nawet się nie zdziwie :) 

Bądźcie tylko szczerzy
Dziekuje za wysluchanie mojej Litanii 
Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

 

 

EDIT: Kibol jezeli bym dostal szanse to priorytetowo kupuje 1.6 na steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory minus to gra bez Steamu na DD2 ale z tego co sobie pogadaliśmy jesteś spox i temu dałbym Ci szansę  :) bo wydajesz się ogarnięty a dwa lubisz Dimitriego :D byle byś miał ładnie Cs1.6 na Steam 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co @Bunny. Daj się trochę poznać, bo jesteś z nami za krótko, by powierzyć Ci opieke nad serwerem. 

  • Lubię to! 2

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez na nie, bo nie dałeś się jeszcze poznać, ale wydajesz się spoko człowiekiem :) Nie wątpię, żebyś nie zawiódł na tym stanowisku, ale zaczekaj jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Hello to jest only DD2 a nie Cod Mod na którym są gracze niewidzialni itd ... więc nie rozumiem co w tym momencie ma grafika Software do gry na tym serwerze :) może zostać ten ban ale bez przesady że tydzień i tak wielu graczy nie zdobędziemy, ponieważ automatycznie ich wyrzuca i nie mogą wrócić przez tydzień

Na nie, twój cytat pokazuje że jeszcze trochę o cs-ie powinienes poczytać. Informacje w stylu co daje grafika 16bit czy gra na sofcie powinienes wiedziec. Nawet prozaiczna sprawa gdzie jest obszar respa jest ci obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem na nie ;) 

Daj się bardziej poznać, bo wydajesz się naprawdę spoko i wtedy postaraj się o tę rangę :P

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Lubię Cię serek, ale chwilowo wykaż się jako admin, posiedź z nami trochę i wtedy złóż podanie ponownie. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Twoje podanie zostało odrzucone!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.