Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Warn za Zmianę Regulaminu


Ćpunek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dziś dostałem bardzo śmieszne ostrzeżenie w postaci nie dostosowania się do regulaminu ,który został edytowany dokładnie 6 minut wcześniej od nadanej mi kary..

Oczywiście rozumiem jakieś słowne upomnienie i nie dostosowanie się przez moją osobę do niego ,ale proszę szanujmy się..

Większość z nas jest tu już chyba dojrzała i flustruje mnie takie zachowanie ..

W dodatku sieć ,którą niby reklamuję już dawno nie prosperuję .. 

 

O to kilka dowodów :

 

e13bf2ebac08.png

 

8ea6e58e32cc.png

 

Czyli mam jakieś 6 minut na zmianę nazwy na Steam... 

W dodatku nie jestem dostępny na Forum..

 

I tutaj na zakończenie dodam...

Po co dodane jest takie okienko skoro nie można nie zgodzić się a uznać jedynie ostrzeżenie ,bo w innym przypadku nie będziesz mógł napisać nawet takiego odwołania ..

c520e97852c2.png

 

Tyle z mojej strony mam nadzieje ,że będzie to dość rozważnie ocenione i nie jednostronnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powiem Ci tak, logiczne, że nie ustawiasz sobie profilu steam gdzie masz nazwe innego forum a siedzisz na innym bo to jest max dziwne + może uchodzic za reklamę.

Po kolejne zobaczylam, ze masz i wiedzialam ze tam miales moda, myslalam ze siec sie reaktywowalam bo latasz z ta nazwa i dalam ostrzezenie, normalna kolej rzeczy jakby nie patrzec. Dlaczego? reklamy sa dozwolone tylko w dziale do tego stworzonym a nie w widniejacym profilu steam pod kazdym postem oraz w profilu. Ze wzgledu na to, ze nie sprawdzilam tego dokladnie zdejmę Ci warna. 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.