Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#23 Lotto Maliver


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

GB_lotto.png  

 Wzór:

  Cytuj
  Cytuj
  Cytuj

Liczby:

Liczby można zgłaszać do 03.04.2017 do godziny 20:00!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem! 

Zapraszam do zabawy


*Trochę mi przykro, że tych nagród tak mało, więc po raz kolejny wprowadzam ułatwienie! W tej edycji zakres liczb zmniejszamy o 10(1-50) i do tego możecie podać 7 cyferek! 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                           Liczby: 14 | 48 | 21 | 18 | 2 | 31 | 29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Liczby: 02, 09, 15, 19, 20, 25, 33 :)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejo wszyskim coś mi tutaj podpowiada, że dzisiaj będą jakieś grube wygrane, więc bez zbędnego czekania startujmy!!

Wylosowane liczby: 6 9 14 28 33 47

@Opa. Pierwsze śliwki robaczywki, więc się nie przejmujemy... Jeden tylko :<!

@Mrs.Fuksiara I proszkę! Widać progres, niestety bez wygranej... ale 2 cyferki trafione!

@Damazy Bez sprawdzania miałem zaprosić do następnej ale Twoja systematyczność wreszcie się opłaciła! 3 cyferki!!!

@Naimad Widzę, że były jakieś komplikacje w dodawaniu swoich typów xd Niestety tylko 1!

@Miśka Znowu gucio grrr:<Proszę się wziąć za siebie w następnej edycji! 1!

@Tynkarz Za mało tynku w tych Twoich typach i coś się posypały :D 2 niestety!

@KiboL Jak tak sobie patrzę na Twoje typy to chyba od początku były skazane na porażkę :( 1!

@TuSia Za pierwszym razem to tutaj tylko jedna osoba wygrała, więc bez zaskoczenia. 1!

@ratel 0

@$LOL$ Miałeś poprawić ale widzę, że olewka to ja też olewam.

@Czarnulka Oj Ewcia Ewcia. Dawaj do następnej, bo nic tu ciekawego nie było do wygrania :D 1!

@hanq6 No i jest druga wygrana dzisiaj!!! Świrki, nie podpalaj się tak. 2 Tylko :D

Odnoszę wrażenie, że same wybitne jednostki biorą udział w tym Lotto :D Gratki dla Damazego, a dla reszty niestety mam tylko wyrazy wdzięczności za wzięcie udziału :P Zapraszam do następnej!

  • Lubię to! 3

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.