Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ZBANOWANY - ZMIANA CZASU BANA !


Furiath#

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PalladiuM*

Steam id lub IP:  STEAM_1:0:54094145

Serwer:  DD2/ASYSTY

Data bana: 29.03.2017 - 13:50:48

Powód bana: OBRAZA ADMINA

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):   --------------------------

Opis sytuacji:  Obraziłem admina o nick'u "kasia :** (hanq)"  .  ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE PIERWSZY RAZ.

Czas zbanowania nie adekwatny do regulaminu, w którym pierwszy ban przedstawiony jest w czasie od 1h do 3h za obrazę, lecz kolejne

zwane dalej [recydywą], popełnienia w/w wykroczenia, karą 1 dnia, więc PROSZĘ O SKRÓCENIE CZASU  ZBANOWANIA.

 

~~ POZDRAWIAM ~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem pod nickiem Kasia, mimo iż jestem facetem, czego nie wiedziałeś, więc nie powinno być takich tekstów kierowanych do płci przeciwnej, zacytuję ''Kasia do pały a nie do gry'', ja czegoś takiego nie toleruję, więc dałem Ci na jeden dzień. Matka szacunku do kobiet nie nauczyła? To może ja nauczę. Do tego miałeś agresywne podejście na mikro do innych osób, gdzie normalnie do Ciebie mówili, a Ty odpowiadałeś ''zamknij pizde''. Czasu bana nie zmienię, co najwyżej zmieni Ci ktoś nade mną, ale ja tego nie zrobię. Dla mnie nie jesteś tego wart. :) Kozak w necie.... ahh nie będę kończyć.

 

Spoiler

7a9d953863bd9.jpg

 

@Furiath# Napisałem co ja o tym myślę i że ja tego nie zrobię bo dla mnie jesteś nikim. Pokazujesz tylko, że należysz do patologii i nic więcej.

Ty chcesz się ustawiać z powodu bana, no to brawo kozaczku. Dowodem to raczej ośmieszyłem Ciebie. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie ośmieszaj się z twoim dowodem i tym co piszesz. Napisałem, że popełniłem wykroczenie, więc powinienem zostać ukarany.

Jednak, owa obraza została popełniona po raz pierwszy do ciebie czy do kogokolwiek, więc ban  którego nałożyłeś na mnie powinien mieć fundament w regulaminie, czyli być do niego dostosowany.

 

A tak przy okazji, jeśli chcesz zobaczyć kozaka w realu, to proszę na kanał priv. Zawsze jest opcja ustawienia się : - )

Haha

98 rok, a urujesz jakbyś miał 3 dychy i 20 walk zawodowych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ten zapis: 

5. Obraza:
- admina - 1-3h | 1 dzień
- gracza - 1-3h | 1 dzień
- obrażanie rodziny - PERM

nie oznacza, że pierwszy ban jest na czas 1-3h a kolejne 1 dzień po większych wykroczeniach. Tutaj jest pokazana rozbieżność w jakiej możesz dostać bana, a dlaczego tak?

Właśnie dla takich sytuacji, wiele kobiet gra u Nas na serwerach i chcemy aby one nie spotykały się z takimi dziecinnymi obrazami i zachowaniami ze strony mężczyzn, którzy nie wiem nawet po co to robią. Dla mnie jest to poniżej krytyki. Ciekawe jak Ty byś się zachował jakby jakiś facet powiedział do Twojej dziewczyny aby poszła "do pały". Żenada.

Ban zostaje. 

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Zostałeś zbanowany! (Chcesz dostać drugą szansę? Kliknij tutaj!)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.