Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Mała informacja.


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Tak jak zauważyliście moja aktywność trochę spadła. Przemyslalam sobie wszystko i niestety muszę odejść. 

Jest mi mega przykro ale powoli sobie już z tym nie radzilam, sprawiało mi to coraz mniej przyjemności a więcej smutku bo często czułam się jakbym była w tym sama. 

Sieć zostawiam pod skrzydłami tyska i rozyka, z nimi nie zginiecie.

Dziękuję każdemu, kto mi pomagał i działał na rzecz sieci. ;) Nie będę każdego wymieniać bo to trochę zajmie. 

Powodzenia maliverski! Będę Was odwiedzać i patrzeć jak się rozwijacie. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Żarcik na propsie XDD jeszcze w prima aprilis :D

 

PS. Mogłaś z takim tematem wyskoczyć wczoraj po 00:00 to by tak szybko nie załapali :P

 

Hanq, mnie tak łatwo nabrać się nie da! XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż twój wybór i trzeba go uszanować. Liczę, że będziesz często nas odwiedzać! Trzymaj się i w kontakcie :D

milkaa to nie żart :( może i taki dzień, ale tak się najwidoczniej złożyło ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to zanosiło się na to od dłuższego czasu :< Nie ma słów by to wszystko podsumować, więc od siebie tylko życzę Ci powodzonka! Zapraszaj czasami na CSika!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego, no ale tak czy siak życzę Ci powodzenia! Wpadaj często na forumke! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja w pierwszej chwili się przestraszyłam jak przeczytałam to co napisałaś. Potem spojrzałam na datę. Mam nadzieję, że Cię aż tak nie posrało, żeby odejść :D

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej, to ty odchodzisz czy tylko rezygnujesz z rangi? Nie moge się wczuć w klimat tego tematu, bo dopiero co żych wstał. A tak na serio dostajesz minusa za to! Ale fakt faktem, że ostatnimi czasy mauo było Cię widać na forum. Czas chyba wrócić na to forum, bo dużo prawilniaków odchodzi/rezygnuje. Ale cóż, taka twoja decyzja i należy ją uszanować ;) Pozdrówki mordeczko. Eldko, Peja, Zbuku.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.