Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

To by było na tyle


El Chapo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak widzicie w tytule było by na tyle mojej pracy na tym najlepszym forum.Od dłuższego czasu jak już pewnie niektórzy zauważyli w ogóle się nie odzywam,nie rozmawiam z innymi po prostu jak taki duch ;),Ci co mnie znają dłużej wiedzą też,że zachowuje się inaczej mówiąc prościej dużo się u mnie zmieniło i ja tez się pewnie zmieniłem nie wiem czy na dobre czy nie ale tak jest. Chciałem zrobić to wcześniej ale myślałem,że jak zrobię sobie urlop z miesiąc to wszystko wróci do normy ale niestety tak nie było.Mam naprawdę wiele miłych wspomnień i bardzo dużo miło spędzonego czasu na tej forumce,mam nadzieje,że nie będziecie mnie źle wspominać i jeśli komuś zaszedłem za skórę  to naprawdę przepraszam.Przepraszam też @Damazy za to,że zostawiam Cię samego jako mod wiem jak to jest ale pewnie dasz rade a poza tym zapewne znajdzie się jakaś mordeczka która z chęcią Ci pomoże i będzie wykonywać zadania lepiej ode mnie . Dziękuje za danie mi szansy bycia modem i w ogóle,że przyjęliście mnie  na tym forum. Bądźcie nadal tak zgraną i pomocną ekipą. Mnie już za dużo rzeczy przerosło i po prostu musi tak być.Życzę administracji aby nadal utrzymała tak zajebiście to forum jak do tych czas.Zawsze z chęcią pogadam jeśli ktoś będzie chciał lub pograć 

 

 

Trzymajcie Się i powodzenia z fartem :) 

 

Ghost

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że odchodzisz mam nadzieje że kiedyś wrócisz w szeregi administracji byłeś naprawdę spoko modem.Trzymaj się :biblethump:

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Trzymaj się :) !

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej, to ty odchodzisz czy tylko rezygnujesz z rangi? Nie moge się wczuć w klimat tego tematu, bo dopiero co żych wstał. A tak na serio dostajesz minusa za to! Ale fakt faktem, że ostatnimi czasy mauo było Cię widać na forum. Czas chyba wrócić na to forum, bo dużo prawilniaków odchodzi/rezygnuje. Ale cóż, taka twoja decyzja i należy ją uszanować ;) Pozdrówki mordeczko. Eldko, Peja, Zbuku.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nirray zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc później...
  • Właściciel

Tak jak słyszałam, mam coś napisać tutaj więc napiszę.

Dzięki za wszystko, za wspólne prowadzenie teamspeka oraz pomoc na forum!

Bardziej prywatnie nie będę pisać bo znamy się o wiele lepiej i zostawię to na jakąś rozmowę na fb bądź przez telefon. :wstydzioch:

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.