Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- PRZYJĘTE - Podanie na Opiekuna


Opa.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł
Wiek: 16
Nick: Opa.
Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:5384773
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Przede wszystkim dlatego, iż mam sporo wolnego czasu, a opiekun Steve-O praktycznie w ogóle go nie ma.
Utrzymuję z nim kontakt w razie problemów ogarnięcia panelu, każda para rąk się przyda do rozbujania serwera.  Chciałbym pomóc z rozwoju 3maps'a
Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: 3MAPS
Dlaczego akurat tego serwera: Na 3maps gra mi się najlepiej. Myślę, że spełniam swoje obowiązki jako admin i uważam, że jako
opiekun będe spełniać jeszcze jeszcze lepiej.
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Tak, byłem.
Znajomość amxx i panelu (0-10): mocne 
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Raczej TAK
Coś o sobie: Interesuję się informatyką oraz motoryzacją, ale bardziej to drugie. Pochodzę z województwa Lubelskiego dokładniej z Lublina. 
Od 2 lat gram w klubie Motor Lublin. Na forum trafiłem przez znajomego blonqa. Na codzień jestem spokojny i wyluzowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum się nawet udzielasz. To trzeba przyznać. Ale widzę tutaj jedno spore zastrzeżenie. Twój GT. Masz cholerną tendencję spadkową już jako admin. Ja wiem, antycheat odwala na serwerze większość roboty za was, bo praktycznie nikogo nie banujecie za odpalanie się. Ale patrząc chociażby na ostatni tydzień. Nie siedzisz nawet pół godziny dziennie. Więc nasuwa się pytanie. Jak chcesz zajmować się serwerem, skoro jako admin nie masz czasu, żeby wejść nawet na pół godziny, czy godzinę?

 

Póki co, jestem na nie.

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jestem na tak, bo jak widać ostatnio jestem strasznie zarobiony i słabo z czasem i to potrwa co najmniej do świąt.
Jedynie GT musisz poprawić!
Chłopak stara się ogarniać, a jeśli nad czymś się zastanawia to od razu prosi o pomoc co jest wielkim plusem, bo nie robi nic pochopnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, znam Cię dłużej niż jesteś na tej sieci, ale mam wątpliwości. Jeżeli rzeczywiście ogarniasz i byś coś robił od strony technicznej to jestem na tak, ale niestety nie znam twoich możliwości, w podaniu ciężko odczytać czy rzeczywiście się na tym znasz. Plugin to i ja potrafię wgrać, no ale to nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez problemu ... na jakiś czas można dać i faktycznie zobaczyć co się wydarzy ... na tę chwilę chyba wszystko działa poprawnie i znów coś zmieniać chyba nie ma sensu ... 3 opiekunów? To już do właścicieli należy wybór czy dla was jest to ok? Wg mnie na 3 maps potrzeba 1-2 opiekunów + pomoc administracji np, a bardziej trzeba się skupić na ludziach, którzy przyciągają swoją osobowością innych ... i potrafią utrzymać ich na danym serwerze ...  Adminów nam brakuje, i patrząc po GT to nie grają za dużo ... choć i cheaterów nie ma za dużo ostatnio ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjęty na okres próbny. 

Steve strasznie był za Twoja kandydatura więc dajem Ci szansę. 

Mam nadzieję, ze dzięki temu serwer bedzie jeszcze lepszy. Oby zapał do pracy tylko Tobie się nie skończył. 

Tym samym już nikogo na 3mapsa na opiekuna nie przyjmuje. :)

Powodzenia. 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.