Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Galeria Alcos (Najarany)


Alcos

Rekomendowane odpowiedzi

nF5Juar.png

Witam. Bedzie to moja galeria wszystkie prace zostały zrobione w gimpie . codzie będę dodawać po 3 prace nowe i stare ,  jeśli chodzi o zlecenia wybieram sobie. Miłego oglądania i oceniania bedzie to bogata galeria  :)

pierwsze 3 z rendli

hIn7wlX.png

 

rjxl8jx.png

 

vCwaz4X.png

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ideolo :D !

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tylko w jednych rozmiarach? Trochę mało tu można ocenić, podobne strasznie do siebie prace :) Choć jakby nie patrzeć to ładne wykonanie! (ten ostatni joker mi nie bardzo się podoba ale to już wiadomo - kwestia gustu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czarnulka napisał:

Robisz tylko w jednych rozmiarach? Trochę mało tu można ocenić, podobne strasznie do siebie prace :) Choć jakby nie patrzeć to ładne wykonanie! (ten ostatni joker mi nie bardzo się podoba ale to już wiadomo - kwestia gustu) 

tak w 1 rozmiarze najczęściej sygna nie możne być za duza :) każdy ma swój styl obserwuj temat niebawem wrzucę damskie sygny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś kolego. Ja tu nie czekam na damskie sygnatury typu, róż, lalki, kwiatuszki czy inne duperele ;) Nie podoba mi się nie postać Joker'a, a po prostu wykonanie - jest słabsze od poprzednich.


Jak już mam obserwować temacik to (jeśli można) chciałabym zobaczyć coś z the walking dead albo Vin Diesel / Dwayne Johnson czy Kevin Hart :) Coś w ten deseń, bo bajkowe sygnaturki są częstsze, a szkoda :P

Plusior natomiast poleciał! 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.