Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE - Podanie na opiekuna


Tynkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maksymilian
Wiek: 13 lat. Wiem, że ten wiek nie jest zbyt przekonywujący, ale każdy kto doświadczył spotkania na forum/serwerze cs-maliver.pl wie, że jestem ogarnięty! 
Nick: Murarz-Tynkarz-Akrobata
Link do banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2687938
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:  Myśle, że chciałbym przede wszystkim pomóc właścicielom, którzy po prostu mogą nie ogarniać wszystkich spraw związanych z serwerem. Zawsze kręciło mnie tak ważne stanowisko, którego nigdy bym nie opuścił. Serwer jest fantastyczny, ale pomyślałbym o paru sprawach z tym związanych!
Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: CS: GO MOD
Dlaczego akurat tego serwera: Jest to serwer, który bardzo mi się podoba i nie widzę poza nim innych serwerów  Niegdyś grałem na 4MAPS teraz już 3Maps, ale bardzo polubiłem CS: GO MOD.
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie, ale znam wszystkie komendy panelu amx, a także już próbuje pisać pluginy!
Znajomość amxx i panelu (0-10): 7-8
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Oczywiście
Coś o sobie: Mam na imię Maksymilian pochodzę z woj. Podkarpackiego uwielbiam grać w piłkę nożną, a także grać w Counter-Strike 1.6. Mimo tak młodego wieku 
nauczyciele/koledzy z serwerów i forum zauważyli, że jestem ogarnięty 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma miejsc teraz na opiekuna :) jest juz nas 3 i tyle wystarczy :) Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.