Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#3 Newsy sportowe!


Tynkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was w kolejnych newsach sportowych!

 

Dziś porozmawiamy o:

1. Piłce nożnej w bardzo dużej skali.

 

 

Piłka Nożna:

Te newsy sportowe będą głownie o piłce nożnej. Dlaczego?! Liga Mistrzów i jej spotkania! NIE-BY-WA-ŁE!

 

 

Największą niespodzianke zawdzięczamy chyba Juventusowi. Klub z Turynu rozgromił FC Barcelone 3:0 i to Juventus jest bliżej półfinału! Barcelona pewnie bardzo szybko chciała zapomnieć o tamtej fazie ligi mistrzów (1/16) gdzie zmierzyła się z Paris-Saint-Germain (PSG) 4:0, ale 'jakimś' cudem później wygrała 6:1. Awans Barcelony zawdzięczamy też sędziemu, który prowadził tamten mecz, czyli Deniza Aytekina arbitra z niemiec. Tym razem nawet sędzia nie pomógł. Juventus robił co chciał i przejął inicjatywe w meczu!

 

Łapcie tutaj skrót wtorkowego meczu:

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przejdzmy do kolejnego meczu.

Bayern Monachium - Real Madryt 1:2

 

Mecz bardzo ciekawy. Świetne interwencje Manuel'a Neuer'a na pewno przyczyniły się do tego, że był on lepszy. Musze przyznać też, że Arturo Vidal ma naprawdę, naprawdę mocną głowe. Pokazał to przy rzucie rożnym gdzie uderzył piłke atomowo głową! Karny? Dla Bayern'u lepiej by było, gdyby sędzia go nie podyktował, ale cóż Vidal miał i lepszy, i zarazem gorszy dzień. 2 gole Cristano Ronaldo, czyli już 99 i 100 w lidze mistrzów.                        

 

Skrócik:

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejny środowy mecz bo było ich aż 3 stworzył wiele emocji.

BVB - AS Monaco 2:3 ten meczo został przeniesiony z wtorku na środę z powodu ataku na autobus BVB. Godzine przed początkiem meczu autobus BVB został zaatakowany przez terrorystów. Odłamkami szkła niestety oberwał Marc Bartra. Hiszpański obrońca został przewieziony do szpitala, w którym odbyła się operacja bo stan Bartry się pogorszył.

 

Karne chyba nie za bardzo wychodziły w tej kolejce. Fabinho także nie wykorzystał karnego tak, jak Vidal, lecz klubowi z Francjii udało się wygrać 3:2 w wielkim stylu! Nie zadowolenie pokazał Tuchel, czyli trener BVB, który nie chciał by mecz odbył się w środe.

 

Skrócik:

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przejdźmy do ostatniego środowego meczu, czyli do meczu Atletico Madryt - Leicester City. Atletico wygrało skromnie 1:0 po rzucie karnym... Dosyć kontrowersyjnym karnym.

 

Do tego meczu też dorzuce skrócik:

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz powiemy o ekstraklasie:

 

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2

 

Jak to bywa w meczach Lecha z Legią emocji nie brakowało.  Lech prowadził gre, a także pierwszy strzelił bramke w 81 minucie. Bramkę zdobył Tomasz Kędziora po fenomenalnej wrzutce w pole karne. W 88 było już 1:1 za sprawą Macieja Dąbrowskiego, który w polu karnym zachował się jak rasowy napastnik, a w 94 minucie było już 2:1 dla klubu z Warszawy. Bramkę zdobył Kasper Hamalainen, który tak samo dokończył  Lech jak w tamtym spotkaniu pomiędzy tymi samymi klubami.  Teteh, który wszedł na boisko 8 minut przed końcem nie potrafił dogonić Hlouska, który biegał przez 90 minut jak szalony, a później na końcu potrafił jeszcze tak dograć piłke.

 

Teraz tabela pierwszej 4 w ekstraklasie jest bardzo napięta:

 

 

 

  • 1
  • Jagiellonia Białystok
  • 28
  • 55
  • 31
  • 55
  • 2
  • Legia Warszawa
  • 28
  • 56
  • 29
  • 54
  • 3
  • Lechia Gdańsk
  • 28
  • 43
  • 33
  • 50
  • 4
  • Lech Poznań
  • 28
  • 44
  • 22
  • 49

 

To tyle w tych newsach sportowych. Zapraszam na kolejne!

 

 

Pozdrawiam, Tynkarz!

                   

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale o ekstraklasie już nie przeczytałem, bo ta czcionka jest beznadziejna i przez nią nie da się tego czytać ;)

Najlepiej jak byś ją zmienił. 

+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem tylko o ekstraklasie! I znowu jest tego mało :P Nie ma tutaj szalonego meczu W Lubinie, nie ma genialnego pudła piłkarza Ruchu. 
http://legionisci.com/news/70594_Kopala_Ekstraklasa_-_podsumowanie_28_kolejki.html paczaj jak można rozpisać jedną ligową kolejkę :)!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jak dla mnie spoko. Tylko 2 pierwsze filmy przynajmniej u mnie są niedostępne. To trochę taka lipa. Ale + leci !

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało o Ekstraklasie.

Mecz Lech vs Legia, byłem na tym meczu. Trochę minuty pozmieniałeś :P 

Nie ma nic o ruchu jak piłkarz nie trafił na pustą bramkę.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.