Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga na gracza FR3SH CZITER


Metori91

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: metori

Nick osoby na którą składasz skargę: FR3SH

Powód skargi: CZiter zawsze wszedzie wie gdzie  kto jest  gdy będzie demko z mapy cs-cache to dorzuce je bo tam widac najlepiej  narazie nie ma 

Dowody: proszę demko http://www47.zippyshare.com/v/KPVDz2VW/file.html

Świadkowie: nie ma bo kazdy trzyma strone ze  czysty  a  gówno prawda 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia, gracz jest z CS:GO moda

 

I kwestia najważniejsza. Podpisuję się częściowo pod tą skargą. Częściowo dlatego, że nie przyglądałem mu się pod kątem grania na wh, natomiast z kilometra widać, że typ jedzie na ABH, który również jest traktowany jako cheat. Problem polega na tym, że nawet burdavsky nie wie, co z nim zrobić. Więc może wypadałoby się tym zainteresować...

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jest to skarga o/na cheaty, to proszę o przerzucenie do działu BL. @Metori91 czekam na twoją rozpiskę dot. jego wspomagaczy. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz, że nikt go nie oskarża, teraz, że każdy mówi, że on odpalony... Zdecyduj się... A co do Fresza, to rozpisz demko, to będzie administracji łatwiej osądzić o tym czy używa coś czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Metori91 napisał:

Rozpiske ?? ludzie  kazdy mowi ze on odpalony !!  i wy rozpiske chcecie  !!  co za  administracja  zajmijcie sie  a nie  kurwa 

Już powiedziałem swoje. Masz 24h na dodanie rozpiski do zgłoszenia, w przeciwnym razie je odrzucę. Co do samego zgłoszenia - piszesz w nim, że wszyscy trzymają stronę, że ów gracz jest czysty. Teraz mówisz, że każdy mówi, że On jest odpalony. Ciekawe... :) 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja wypowiem się tylko tyle. Bo po przeczytaniu tego inaczej się nie da.
Po pierwsze otrzymałam wiele skarg na Admina oraz na Fr3sha nie tylko od pana który złożył skarge. Wczoraj dostał ode mnie ssy, które były czyste. I był odbanowany.
Dziś wchodzę sobie na serwer i na steama a tam wiadomości gdzie pan Fr3esh ma mieć WH i BH. Z czego doskonale JA przynajmniej wiem, że ma VIPA - w którym to znajdziecie podwójny skok - Ja to tak nazywam.
Z jednej strony moim zdaniem podejrzany jest co do WH i nad tym trzeba pomyśleć. A z drugiej strony co do BH to tak powiem, że może być czysty. Aczkolwiek to zostaje do poważnego rozpatrzenia przez BL.

Chyba powiedziałam co mialam powiedzieć. Również z naciskiem mówię, że lepiej warto się zastanowić 50 razy niż kogoś od razu oskarżać. Bynajmniej ja tak mam.
Jeśli ktoś ma "wąty" wystarczy rozpisać demko. I tyle. Po sprawie.  A nie zaśmiecać zbędnie forum.
Nie staje po żadnej ze stron bo obie mają swoje rację :)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, ten cały cyrk, bo zaczyna się robić gównoburza. Później znajdę czas i sam sprawdzę demko, bo na Metoriego raczej nie ma co liczyć. 

 

@EDIT1: Demko sprawdzone:

01:12 - modelowo (+b)
02:12 - poleciał nade, więc wiedział, że ktoś wbiega galę, ale ten skanik mi się nie podoba (-/+b)
05:15 - ładnie wychylasz wcelowany w model, nie powiem! (+b) 
05:52 - może i był pokazany dmg z nada, ale lecisz modelowo już na spadochronie (+b)
06:14 - modelowo (+b)
06:18 - ładny skanik! (+b) 

Ban dodany. Dziękujemy za zgłoszenie! :) 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.