Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga na Damazy


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający
Twój nick: aRR

Nick osoby na którą składasz skargę: Damazy

Powód skargi: Nieznajomość regulaminu, nadanie warna bez powodu

Dowody: Mój warn i sb

Świadkowie: Na Sb wszystko jest.

 

Więc napisałem żartobliwie na sb "kto teraz pierdolnie jednorożca" jako że każdy dał jakąś minkę :D

Po czym damazy wyskoczył do mnie ze słowami a ja mu odpisałem żeby się nie pluł bo w regulaminie niema nic o zakazie przeklinania, po czym on dał mi warna za wulgarny język.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać sobie 13 punkt regulaminu sb. http://cs-maliver.pl/temat/173-regulamin-shoutbox/

Nie pierwszy raz kiedy przeklinasz na sb, a skarga jak dla mnie trochę śmieszna. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Dawaj dowody kiedy indziej przeklinałem XD. śmieszny to jesteś Ty i ten Twój warn, jeszcze jakbyś mi go dał za  obrażenie Cię to pół biedy ale 1 przekleństwo mieści się w 13 punkcie. więc o co chodzi gościu?

 

 

Edit

Ale do czego ja mam dać dowody? to chyba on powinien dać dowody gdzie notorycznie przeklinam, co ja mam dać ssa warna xD? co ty pierniczysz ?

@Różyk

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damazy powinienes obszerniej wyjaśnić koledze za co ma bana, bo samo "notoryczne używanie  bluzgów" w tym momencie nie występuje.

@aRR Nie widzę tutaj dowodów, a nie poczuwam się jakoś do tego żeby szukać ich za Ciebie. Dowody mówią same za siebie "wulgarny język",  ale serio oczekujesz ode mnie, że sam sobie będę szukał dowodów? Otwieram temat, a Ty za pomocą opcji edytuj dodaj dowody które pozwolą rozstrzygnąć skargę na Twoją korzyść.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

http://www12.zippyshare.com/v/ItIARnvr/file.html

 

Dopowiem tylko tutaj że "nie pluj się" nie jest wulgarne i jak mówiłem wcześniej gdybym dostał warna za obraze to pół biedy ale za wulgarny język?

13 punkt regulaminu sb  nie zabrania przeklinania, ostrzega tylko przed nadmiernym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteśmy przy szukaniu na siłę punktów w regulaminie.

Nie wywołuj kłótni na forum bez podania konkretnego powodu.

 

Radziu, praktycznie co trzecia, jak nie co druga twoja dyskusja na SB z kimkolwiek, kończy się kłótnią. Kiedyś dowalałeś się do mnie, ostatnio do Fuksiary i Damazego, bo próbuje cię trochę utemperować. Po drodze też było jeszcze kilka osób. Więc co z tobą jest? Nie potrafisz zluzować gumy w majtach i nie PRZYPIERDALAĆ SIĘ praktycznie do każdego? Aż nasuwa się jakże piękne porównanie, że "wyżej srasz, niż dupę masz".

 

Jeśli chodzi o warna, którego dostałeś. Bardziej słuszny być nie może. Chociaż ja, na miejscu Damazego, karałbym do skutku, aż coś do ciebie nie dotrze. O ile w ogóle dotrze. Bądź, co bądź, jesteś jedną z najbardziej irytujących, wkurzających i toksycznych osób tutaj. Więc może wypadałoby się nad tym zastanowisz, nie sądzisz?

 

#Edit. Radziu, ze mną jest tak, że niby się nie udzielam, a widzę co się dzieje. A twoje wcinanie się do każdego widać na pierwszy rzut oka.

 

" Nasza kłótnia miała miejsce z rok temu a Ty a na siłe próbujesz ją tutaj przytoczyć.. "

Naszych kłótni było wiele. Ale nie przytaczam tego faktu na siłę, by cię uwalić. Raczej by pokazać, że od tamtej pory niewiele się zmieniłeś. Taki już jesteś, zawsze znajdziesz sobie osobę, do której można by się przy*ebać. Trafił nam się psia mać, ideał, który innym tylko błędy wytykać potrafi...

 

I uświadomię Cię. To, że w danym momencie się akurat nie udzielam na SB, to nie znaczy, że nie widzę, kto co pisze, lub do kogo ma problem. A ty wiecznie masz problem do kogoś. I uwierz mi, czasami z czystej ciekawości, zasłysząc o jakiejś akcji, jak jest moment, to przewijam sobie archiwum i przeglądam co się działo.

  • Lubię to! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie rozumiem po co się tu wypowiadasz? byłeś przy sytuacji? wiesz coś o niej? Nasza kłótnia miała miejsce z rok temu a Ty a na siłe próbujesz ją tutaj przytoczyć.. Powinieneś dostać warna za spam.

Mówisz że lepszego warna nie mógł mi dać? Gdzie tam jest brak kultury się pytam? 

Już pisałem kiedyś komuś że wszędzie się wpierniczasz nawet tam gdzie Cię nie potrzeba, następnym razem zrobię już ssy i dam na Ciebie skargę skoro tak bardzo chcesz i nie to nie jest groźba tylko ostrzeżenie bo już mam dosyć Twoich 2 groszy  w każdym jednym temacie.

 

 

@Malinaa. @Różyk  Możecie w końcu wydać werdykt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Dobra żeby to się wszystko wyjaśniło dodaje wszystkie scr na temat kłótni są one od początku. Niech każdy się zastanowi i ma swoje zdanie a nie z tego co ja czy Arr mówimy. Bo nie dojdziemy do ładu ciągle się kłócąc. Bardzo dużo osób się w to zamieszało.

A więc. Kłótni nie rozpoczęłam ja tylko
Pan rewolwer.
Pan arr w połowie się wtrącił (co dla mnie było nie potrzebne)
Ja wybuchłam i była spina.

Macie dowody. Bo są słowa przeciwko słowom ;D
http://www118.zippyshare.com/v/uSc4H4Gb/file.html
http://www105.zippyshare.com/v/HqlRQfaZ/file.html

Jedna z paczek zawiera kłótnie a druga urywek tego jak tam się dochodzą.
Mam dość takiego zachowania na forum.
I proszę już nie o słowne ostrzeżenie tylko o jakieś warny. Nawet jeśli ten warn należy się mi.
Bo nie wolno patrzeć na to czy kogoś się lubi czy nie.
Forum to forum porządek ma być.
I proszę też o rozpatrzenie przez @Malinaa. @Różyk @Damazy @Ghost. Osoby do tego zobowiązane. Wybaczcie. Ale jednak skoro jest to na grubszą skale. Tutaj nie potrzeba jednego moderatora tylko zespołu.
Pozdrawiam.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostanę warna za to, ale proponuje zamknąć temat, żeby zaraz znowu nie było gównoburzy. ;):)

  • Lubię to! 2

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedstawię żadnych dowodów, bo nie mam zamiaru przewijać czatu nie tylko do wczorajszego dnia, bo wpisy z wulgarnymi słowami były nie tylko wczoraj.

Ogólnie to oskarżasz mnie o brak znajomości regulaminu... Serio? 

Warn jak dla mnie i innych jest jak najbardziej słuszny, prócz kilku osób, które najwidoczniej szukają błahostki, aby tylko zrobić z tego wielką 'gównoburze'. (w tym jesteś również Ty, przykro mi)

Nie cofnę go PÓKI nie zobaczę odpracowania.

PS. We wszystkich sposobach na odpracowanie warna nie widzę nigdzie nic o sposobie jakim jest płacz czy pisanie skargi.

Temat zamykam i czekamy na rozstrzygnięcie tej całej sytuacji.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.