Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga na aRR.


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Twój Nick: Mrs. Fuksiara
Nick Użytkownika: aRR.
Powód Skargi:
Witam, uprzejmie chciałabym zgłosić skargę na pana Arra.
Znajomość regulaminu. Gdzie wchodzi w grę obrażanie użytkowników forum. Poza tym notorycznie czepia się osób (gdy ktoś się kłóci) i musi dorzucić swoje pięć groszy. (sprawa go nie dotyczy a oczywiście musi się wtrącić).
Nie wiem jak to tu wygląda ale psuje atmosferę swoimi zbędnymi komentarzami i czepianiem się.
Prosiłabym też aby gdy pojawi się zbędny komentarz do mojej osoby czy to na SB czy postami - usuwać to lub ostrzegać. Nie da się tego załatwić między nim a mną ponieważ gdy raz próbowałam, pisał pod moimi postami zbędne komentarze kierując je ewidentnie do mnie.
Osobiście mam dość takiego toksycznego człowieka i zachowania na Sb i na forum.
Wiem o tym, że Sb jest dla każdego ale gdy ktoś nie jest o to proszony czy sprawa go nie dotyczy to wypadałoby zachować kulturę i powstrzymać się od zbędnych komentarzy, które prowokują innych.
Proszę o rozpatrzenie mojej skargi.

Świadkowie: Osoby na SB. :)

Ps. Mogło by być wprowadzone coś takiego, że gdy ktoś nie życzy sobie aby dana osoba komentowała czy też pisała w jego kierunku to dostaje odpowiednią karę i aby został wprowadzony taki zapis/ zasada. Denerwujące jest ciągle upominanie danego użytkownika i zbędne afery.

Dowody: http://www41.zippyshare.com/v/lK0YKhkP/file.html

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Więc przeanalizujmy Twoje "dowody"

Od 1 do 3:

1.  próbuję uspokoić gościa odraz odwieść go od rozmowy z Tobą aby nie wywołać gównoburzy. 

2. Pytanie do Ciebie czemu obrażasz gościa mówiąc o nim głupek

3.  Nie rozumiem

4.Widać już Twój temperament  i dziecinadę, szkoda komentować.

5. Za to dostałem warna, już złożyłem skargę ale dziękuje za screena nie muszę się teraz męczyć.

6. "Za przeproszeniem" kiedy obrażano Tiviego i pisano za przeproszeniem nikt nie dostawał warna więc czemu Ty masz być wyjątkiem, poza tym za napisanie prawdy nie powinno się karać.

Wolność w internecie i w polsce czyli "można mówić na każdy temat i na każdego temat, przykładowo " prezydent jest głupi" puki nie kieruję tego w jego stronę i nie nazywam go po imieniu mogę tak powiedzieć tak samo jak "nowy admin tsa to dziecko" puki nie  nazwę rzeczy a raczej osoby po imieniu wolno mi to robić i niema za to żadnych kar.

 

co tu dużo mówić, masz 18 lat za zachowujesz się jak dziecko, napisałas tą skargę tylko dlatego że tivi i vequ zaczeli się z Ciebie śmiać i z tego że damazy dał mi warna.

Wcześniej napisałem "Nie mierz ludzi tą samą miarą" teraz napiszę ... Nie mierz ludzi swoją miarą.

 

Dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
3 minuty temu, aRR napisał:

Więc przeanalizujmy Twoje "dowody"

Od 1 do 3:

1.  próbuję uspokoić gościa odraz odwieść go od rozmowy z Tobą aby nie wywołać gównoburzy. 

2. Pytanie do Ciebie czemu obrażasz gościa mówiąc o nim głupek

3.  Nie rozumiem

4.Widać już Twój temperament  i dziecinadę, szkoda komentować.

5. Za to dostałem warna, już złożyłem skargę ale dziękuje za screena nie muszę się teraz męczyć.

6. "Za przeproszeniem" kiedy obrażano Tiviego i pisano za przeproszeniem nikt nie dostawał warna więc czemu Ty masz być wyjątkiem, poza tym za napisanie prawdy nie powinno się karać.

Wolność w internecie i w polsce czyli "można mówić na każdy temat i na każdego temat, przykładowo " prezydent jest głupi" puki nie kieruję tego w jego stronę i nie nazywam go po imieniu mogę tak powiedzieć tak samo jak "nowy admin tsa to dziecko" puki nie  nazwę rzeczy a raczej osoby po imieniu wolno mi to robić i niema za to żadnych kar.

 

co tu dużo mówić, masz 18 lat za zachowujesz się jak dziecko, napisałas tą skargę tylko dlatego że tivi i vequ zaczeli się z Ciebie śmiać i z tego że damazy dał mi warna.

Wcześniej napisałem "Nie mierz ludzi tą samą miarą" teraz napiszę ... Nie mierz ludzi swoją miarą.

 

Dziękuje.

 

SKOMENTUJE TO TAK:

BO CO SIĘ WTRĄCASZ W SPRAWY KTÓRE NIE DOTYCZĄ CIEBIE :)
POZA TYM WIELOKROTNIE PRZEKLINAŁEŚ.
ZRÓB SOBIE SAM SCR NIE BIERZ OD INNYCH - WIDAĆ JAK BARDZO STOSUJESZ SIĘ DO REGULAMINU.

POZA TYM REGULAMIN SB PODLEGA GŁÓWNEMU REGULAMINOWI - PRZECZYTAJ GO.

TYLE W TYM TEMACIE. NIE ŻYCZĘ SOBIE TWOICH KOMENTARZY DO MOJEJ OSOBY, POSTÓW, CZEGOKOLWIEK.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Zabrania się pisania pismem pokemona (XxXxX) oraz na tzw. CAPSLOCKU.  taki punkt jest w regulaminie forum. Poza tym to co napisałaś to już tylko brednie no i jak już mówiłem w polsce można mówić o każdym i do każdego a to  że Ty nie potrafisz przyjąć oceny innych to już Twoja sprawa, niestety żyjemy w wolnym kraju i pisanie typu " ńie życzę sobie twoich komentarzy do mojej osoby" nikogo nie interesują.

Chyba starczy tej szkopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
Teraz, aRR napisał:

Zabrania się pisania pismem pokemona (XxXxX) oraz na tzw. CAPSLOCKU.  taki punkt jest w regulaminie forum. Poza tym to co napisałaś to już tylko brednie no i jak już mówiłem w polsce można mówić o każdym i do każdego a to  że Ty nie potrafisz przyjąć oceny innych to już Twoja sprawa, niestety żyjemy w wolnym kraju i pisanie typu " ńie życzę sobie twoich komentarzy do mojej osoby" nikogo nie interesują.

Chyba starczy tej szkopki.

Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować.
Mam nadzieję, że administracja rozpatrzy skargę :) I dostosuje się też do mojej prośby.
Nie znośne jest to jak bardzo osoby nie rozumieją "nie pisz w moją stronę"
Dziękuję :) 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że skarga już została zaakceptowana, no i jakby nie patrzyć z tego co pokazują screeny to drogi @aRR niestety jest ona słuszna. Na przyszłość pamiętaj, że lepiej się nie mieszać niż próbować ratować cały świat przed złem. To tylko internet, więc "spinka" na SB nikomu większej krzywdy nie zrobi.

Wnoszę również do moderatorów i wszystkich którzy w jakimś stopniu się do tego poczuwają żeby dyskusje odnośnie spraw na serwerach były prowadzone w działach serwerów, a nie na SB, więc jednych prosiłbym o brak reakcji na jakieś dziwne gierki słowne od ludzi którzy dostali "niesłusznego bana", a tych którzy mają takie możliwości o szybkie ucinanie takich dyskusji(5 minutowy ban nikomu nie zrobi krzywdy, a może jemu/jej przyoszczędzić kilka minut czasu i trochę straconych nerwów)

@Mrs.Fuksiara oraz @aRR przypominam, że wypowiadając się w jednym temacie staramy się używać opcji "edytuj", zwłaszcza gdy bierzecie w nim udział tylko we dwoje.

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.