Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

HELP! Problem ze steam


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam obecnie z mobilnego internetu (orange). Ponad tydzień nie było mnie i nie siedziałem na PC, dziś dopiero wszedłem i dziwne rzeczy się dzieją.. Internet niby normalnie mi działa - przeglądarka, skype, normalnie mogę pobierać, przesyłać, ale jest jeden problem nie działa mi steam oraz gry w których łączymy się z serwerami, m. in Counter-Strike. Screeny:

 

ba2d6ef718234.jpg

 

e2d40cd7d7e60.jpg

 

Posiadam taki elegancki sprzęcior

ZTE MF-631 Modem USB

(zdj nie moje i nie mam identycznego, dałem tylko dla przybliżenia jak to wygląda)

modem-ZTE-MF669-od-Plusa-instalacja-Aero

 

Wyłączyłem zaporę, antywirusa nie mam i robiłem reinstall steama, więc jakby ktoś miał jakiś inny pomysł to śmiało piszcie, bo ja już nie wiem co robić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, PluszaQ napisał:

Obstawiam poblokowane porty

Ale tak same z siebie by się zablokowały? Wcześniej normalnie korzystałem i nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, PluszaQ napisał:

Musisz się z operatorem skontaktować

ale to moja karta, którą kupiłem za 5zł i kupiłem tam internet xd więc co ja mam dzwonić do orange, żeby mi porty odblokowali?

 

 

Na innej karcie mi normalnie działa :o to da się jakoś odblokować te porty w zwykłej karcie SIM? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.