Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Dziewczyna, której jedno w głowie.


PaniPe

Rekomendowane odpowiedzi

Zoe Margolis jest trzydziestoletnią singielką. Mieszka w Londynie, pracuje w branży filmowej, a wieczorami.. pod pseudonimem Abby Lee prowadzi seksblog, który ma 7 milionów czytelników.

Blog faktycznie istnieje, a tutaj link do niego: http://www.zoemargolis.co.uk/bio/

 

dziewczyna-ktorej-jedno-w-glowie-b-iext6

 

Abby pisze o seksie i nie ukrywa, że myśli o nim bez przerwy.

Przez 12 miesięcy prowadziła blog, w którym szczerze i z humorem opowiedziała o swoich doświadczeniach seksualnych. W swojej książce opisała również różne typy mężczyzn (w zależności od ich stosunku do kobiet i umiejętności łóżkowych).

 

Okładka: miękka

Ilość stron: 312 (w książce z 2007r); 336 (w książce z 2013r)

Wydawnictwo: Otwarte

 

Wydanie z 2013r. nosi tytuł "Zdemaskowana. Dziewczyna, której jedno w głowie" i wygląda tak:

382725-zdemaskowana-dziewczyna-ktorej-je

 

 

Bardzo przyjemnie mi się ją czytało i chętnie do niej wracam. Gorąco polecam, nie pożałujecie.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałaś temat z prośbą o dodanie działu właśnie "książki" bo jak sama wspomniałaś - chciałaś pisać recenzje.

Szkoda, że w tym temacie jest wszystko z gugli, a jedyne co dodałaś od siebie to: 

 

W dniu 21.04.2017 o 22:03, PaniPe napisał:

Bardzo przyjemnie mi się ją czytało i chętnie do niej wracam. Gorąco polecam, nie pożałujecie.

Troszkę się rozczarowałam, bo sądziłam, że coś więcej napiszesz na temat tej książki, mimo, że cenne informacje zostały zawarte, liczyłam jednak na więcej  słów zachęty z Twojej strony.

 

Mimo wszystko książka brzmi w miarę atrakcyjnie i może skuszę się, aby ją przeczytać. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.